Zpět na » Serie A » Balotelli se po třech letech vrací do italského národního týmu

Serie A - Balotelli se po třech letech vrací do italského národního týmu

Balotelli se po třech letech vrací do italského národního týmu © marca.com - Mario Balotelli

2

Líbilo se

23.01. - Mario Balotelli bude mít v příští reprezentační přestávce šanci uplatnit své schopnosti v italském národním týmu. Současný útočník Adana Demirspor by mohl napsat další kapitolu své mezinárodní kariéry, naposledy hrál za Itálii v září 2018 během Ligy národů.

Podle Sky Sports Italia pozve Roberto Mancini 35 hráčů, aby se sešli 26. a 27. ledna a měli příležitost zapůsobit a vytvořit tým Itálie, který v březnu odehraje své klíčové play off o Mistrovství světa proti Severní Makedonii.

Balotelli odešel z Monzy na konci minulé sezóny do tureckého klubu Adana Demirspor, kde vstřelil devět gólů z 21 zápasů, včetně gólu v jejich posledním sobotním zápase turecké Superligy.

Tento 31letý hráč má na svém kontě 36 mezinárodních zápasů se 14 góly. Ze současných hráčů Itálie, kteří jsou k dispozici, vícekrát skóroval pouze Ciro Immobile.

Po třech a půl letech mimo italský národní tým má Balotelli velkou šanci přesvědčit Manciniho, že je schopen hrát roli v cestě na Mistrovství světa, která se má uskutečnit v Kataru.

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Odborník na rozlišováky Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni
peeko83 - 24.01. Odpovědět

Soudruzi, a já se ptám proč?! Smajlík 10

peeko83

Tomu nějak nerozumím, je to asi jako kdyby se teď vrátil do české repre Fenin Smajlík 3

Tomguncz1

dobrá zombie Smajlík 3 jako na itálii bych si teď nevsadil, že postoupí. kdyby měli Portugalci lepšího trenéra, tak je vyřadí v pohodě

ovmartin23
Nejnovější články