Zpět na » Serie A » Potvrzeno: Federico Chiesa přijde o zbytek sezóny

Serie A - Potvrzeno: Federico Chiesa přijde o zbytek sezóny

Potvrzeno: Federico Chiesa přijde o zbytek sezóny © blackwhitereadallover.com - Federico Chiesa

0

Líbilo se

10.01. - Ve sledovaném víkendovém utkání mezi AS Řím a Juventusem, které po bláznivé přestřelce vyhrála Stará Dáma 3-4, se vážně zranilo pravé křídlo hostů, Federico Chiesa. Juventus se nyní bojí, jaký rozsah bude mít poranění levého kolene.

V úvodu nedělního zápasu Federico Chiesa nahrával na vyrovnávací branku Dybalovi, o několik minut později ale už gestikuloval směrem k lavičce, že zápas nebude schopen dohrát. Po první zevrubné prohlídce se zjistilo poranění křížových vazů a lékaři tuší, že se bude jednat o dlouhodobou stopku. Zprávy z pondělní rezonance s napětím bude očekávat nejen Max Allegri, ale také reprezentační trenér Mancini, protože v případě, že by se potvrdilo přetržení vazů, Federico Chiesa by s největší pravděpodobností přišel o možnost hry v playoff kvalifikace na Mistrovství světa.

Nové zranění křídla Juventusu navíc přichází krátce poté, co se Chiesa vrátil do zápasové zátěže po doléčení svalových problémů. Na římském Olimpicu nikým neatakován v sobotu v podvečer vystartoval s míčem a téměř okamžitě věděl, že je zle. V doprovodu lékařského týmu odešel za postranní čáru a když se přiblížil pod sektor hostujících fans, odpověděl zamáváním na skandování svého jména. Nyní se zdá velice pravděpodobné, že fanouškům mával na dlouhou dobu naposledy.

Aktualizováno: lékařská prohlídka potvrdila poranění předního krížového vazu, Federico Chiesa v nejbližších dnech podstoupí operaci a v letošní sezóně již do hry nezasáhne.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články