Zpět na » Serie A » Divoké spekulace: Přestoupí Sancho do Juventusu?

Serie A - Divoké spekulace: Přestoupí Sancho do Juventusu?

Divoké spekulace: Přestoupí Sancho do Juventusu? © sport.de - Jadon Sancho

4

Líbilo se

02.12. - BULVÁRNÍK Během svého působení v Borussii Dortmund byl Jadon Sancho nesporně pravidelným hráčem. Naopak v Manchesteru United musí křídelník o místo v základní sestavě bojovat. I proto se dá očekávat, že Sancho bude chtít změnit dres.

Jadon Sancho prožívá v Manchesteru United turbulentní časy. Poté, co bývalý hráč BVB nedokázal na začátku sezony přesvědčit, podařilo se mu nedávno vstřelit první dva góly za Red Devils. Pod dočasným trenérem Ralfem Rangnickem, který nahradil odvolaného Oleho Gunnara Solskjaera, se nyní 21letý hráč začíná znovu dostávat do formy.

Složitá situace zřejmě Sancha trápí. Jak informoval portál "Diario Gol" s odkazem na anglická média, internacionál už zvažuje brzký odchod z Manchesteru.

Pokud by se Sancho skutečně rozhodl opustit Manchester United, Juventus by mohl zahájit jednání o přestupu. V případě odchodu je prý Juventus Turín preferovaným cílem ofenzivního fotbalisty, ale Sancho je stále svázán s Manchesterem United až do roku 2026.

Žádá Manchester United alespoň 100 milionů eur?

Špičkový klub by navíc Sancha nepustil za přestupovou částku 100 milionů eur. United totiž jen před pár měsíci investoval do služeb tehdejší hvězdy BVB 85 milionů eur.

Manchester United told they can ´destroy´ Liverpool if Jadon Sancho is  dropped - Manchester Evening News

Pod bývalým trenérem Solskjaerem byl vicemistr Evropy většinou jen náhradník. Převzetí trenérské pozice Rangnickem může Sanchovi nabídnout novou šanci.

Anglický reprezentant by toho měl využít, protože přestup je již nyní některými fanoušky Manchesteru United vnímán velmi kriticky.

Kamil Zalabák / sport.de, fotbalportal.cz

Nejnovější články