Zpět na » Serie A » Zlatan Ibrahimovič má brzy podepsat novou smlouvu a prodloužit tak své angažmá v AC Milán o další rok

Serie A - Zlatan Ibrahimovič má brzy podepsat novou smlouvu a prodloužit tak své angažmá v AC Milán o další rok

Zlatan Ibrahimovič má brzy podepsat novou smlouvu a prodloužit tak své angažmá v AC Milán o další rok © skysports.com - Legendární švédský útočník bude hrát za AC Milán pravděpodobně i v následující sezóně

0

Líbilo se

18.11. - Italské zdroje dnes přinesly zprávu o tom, že legendární švédský útočník, který letos oslavil již čtyřicáté narozeniny, podepíše nový kontrakt se svým současným klubem AC Milán. Smlouva by měla být na jeden rok a se stejnými podmínkami, jako je jeho současný kontrakt. Ibrahimovič by tak zůstal nejlépe placeným hráčem milánského klubu i v příští sezóně.

Čtyřicetiletý Ibrahimovič v letošní sezóně dokázal v šesti zápasech Serie A vstřelit tři góly. Vedení severoitalského klubu je tak nyní připraveno nabídnout mu nový kontrakt, který by prodloužil angažmá švédského legendárního útočníka v milánském klubu o další sezónu.

V současné chvíli je Zlatan Ibrahimovič nejlépe vydělávajícím hráčem klubu, když se jeho roční výdělek má pohybovat v celkové výši 7 milionů eur.

Italská Gazzetta dello Sport nyní přinesla zprávu, že dohoda a rozhovory mezi klubem a Ibrahimovičem proběhly bez jakýchkoliv komplikací a nic by nemělo bránit podpisu nové smlouvy.

Ibrahimovič se netají tím, že jeho hlavním, a pravděpodobně posledním, velkým cílem má být mistrovství světa v Kataru v příštím roce v prosinci.

Švédsko však nezvládlo finiš kvalifikace a díky dvěma prohrám v posledních dvou zápasech v Gruzii a Španělsku, skončila skandinávská země nakonec na druhém místě, právě za Španělskem.

Švédský výběr tak čeká baráž, ve které si však bude muset Zlatan Ibrahimovič nejprve odpykat trest za dvě žluté karty.

AC Milán má ve svém týmu více hráčů, kterým končí po této sezóně smlouva. Mezi nimi jsou například francouzský obránce Theo Hernández, portugalský útočník Rafael Leão nebo alžírský záložník Ismaël Bennacer.

U tohoto tria, stejně jako u Zlatana Ibrahimoviče, dle italských zdrojů, vedení AC Milán doufá, že se podaří podpis nových kontraktů.

Další dvě hvězdy milánského AC - kapitán Alessio Romagnoli a záložník Franck Kessie, však s největší pravděpodobností novou smlouvu nepodepíší a klub v létě opustí. O Kessieho pak stojí hned několik předních evropských klubů, zejména pak kluby z anglické Premier League.

Sebastian Suba / gazzetta.it, dialymail.co.uk, football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 18.11. Odpovědět

...z tím kokotem z čukotky to byl dobrej úlet Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Noviny
Nejnovější články