Zpět na » Serie A » Bývalý hráč Manchesteru United čelil ozbrojenému přepadení

Bývalý hráč Manchesteru United čelil ozbrojenému přepadení

Bývalý hráč Manchesteru United čelil ozbrojenému přepadení © kodkey.com -

0

Líbilo se

17.04. - Dům anglického fotbalového obránce Chrise Smallinga přepadli v pátek brzy ráno ozbrojení a maskovaní zloději. Jednatřicetiletý stoper italského klubu AS Řím byl v té době doma i se svou rodinou, incident se odehrál právě v italské metropoli.

Ozbrojení zloději vnikli do domu v době, kdy všichni členové domácnosti spali. Smalling musel pod nátlakem lupičů otevřít trezor, ze kterého si útočníci odnesli značkové hodinky, šperky i jiné cennosti.

Fotbalista ani jeho zaměstnavatel situaci nekomentovali.

V týmu AS Řím nejde v této sezoně o první případ loupežného přepadení.

V listopadu 2020 zloději vykradli dům trenéra Paula Fonsecu, obydlí však bylo v té době bez jeho obyvatel. A jen několik dní předtím zloději „navštívili" i dům útočníka Joaquína Correy.

Na podporu někdejšího hráče Manchesteru United se ve virtuálním prostoru vyjádřil jeho někdejší spoluhráč Marcus Rashford.

„Myslím na tebe i tvou rodinu. Velmi mě mrzí, že mě dnes ráno probudila taková zpráva. Ani si nedokážu představit, jak jste se museli cítit. Věřím, že jste všichni v pořádku," napsal Rashford na twitteru.

Ve čtvrtek večer fotbalisté AS Řím remizovali v odvetném souboji čtvrtfinále Evropské ligy doma proti Ajaxu Amsterdam 1:1 a postoupili do semifinále.

To bude pro 31letého obránce speciální, jelikož se Římané utkají právě s klubem z Old Trafford, za který Smalling odehrál přes 300 zápasů.

Gabriela Průšová / skysports.com

Nejnovější články