Zpět na » Serie A » Zlatan Ibrahimović se vyslovil o budoucnosti v AC Milán

Serie A - Zlatan Ibrahimović se vyslovil o budoucnosti v AC Milán

Zlatan Ibrahimović se vyslovil o budoucnosti v AC Milán © 90min.com - Hvězdný Zlatan hodlá AC pomoci i v Lize mistrů

0

Líbilo se

23.03. - Emotivní chvilky momentálně zažívá švédská modla Zlatan Ibrahimović. Bezmála dvoumetrový forvard se po pěti letech vrátil k reprezentačnímu týmu, se kterým se v ideálním případě bude účastnit letního Eura. Prostor se ovšem najde také k řešení klubových záležitostí, rodákovi z Malmö totiž v červnu skončí smlouva s AC Milán.

Comeback na evropskou půdu zvládnul se sobě typickou bravurou. Ačkoliv jej mnozí fanoušci po přestupu do amerického LA Galaxy definitivně odepisovali ze seznamu nejlepších světových fotbalistů, Zlatan se zdárně přesunul zpátky na San Siro, kde dokazuje své kvality.

S Rossoneri, v jejichž barvách už dříve působil, nejdříve podepsal v lednu loňského roku půlroční kontrakt, excelentní výkonností, která zdaleka neodpovídá takřka důchodovému věku 39 let, si ale vysloužil prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců. Za královský plat se náramně odvděčuje i nadále, v letošní sezóně nasázel i navzdory zraněním už 17 soutěžních gólů.

„V AC Milán se cítím bezvadně, ohledně nového kontraktu jsem pozitivní," řekl reportérům na srazu se švédským nároďákem. „Vytvořili jsme v klubu skvělou atmosféru a díky ní jsme tak úspěšní. Chci v Miláně pokračovat. Ten projekt mě nadchnul."

Přestože na podzim oslaví kulaté 40. narozeniny, fyzicky se, minimálně dle svých sebevědomých slov, stále cítí na výši. AC tedy nemá důvod s ním v kádru nepokračovat, zvlášť když jeho celkově povzbuzující vliv na mužstvo přesahuje herní schopnosti. Námluvy však nejspíše budou muset ustoupit zmiňovanému evropskému šampionátu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články