Zpět na » Serie A » V Interu se šíří koronavirus, hráči musí po rozhodnutí hygieny zůstat doma

Serie A - V Interu se šíří koronavirus, hráči musí po rozhodnutí hygieny zůstat doma

V Interu se šíří koronavirus, hráči musí po rozhodnutí hygieny zůstat doma © Goal.com - Hráči Interu si nyní od zápasového kolotoče na chvíli odpočinou

0

Líbilo se

19.03. - Fotbal, jak jsme ho znali poslední desítky let, se v tomto a loňském roce značně proměnil. Stadiony zejí prázdnotou, neméně specifickou součástí kopané v koronavirové pandemii pak jsou také pravidelné testy a s nimi spojená další hygienická opatření. Onemocnění COVID-19 se momentálně rozmáhá v milánském Internazionale.

Prvně se ukázali jako pozitivně testovaní gólman Samir Handanovič s obráncem Danilem D´Ambrosiem. Těm byla nejdříve nařízena samostatná domácí izolace, zatímco zbytek týmu pokračoval v tréninkovém procesu.

Nakažených ovšem v rychlém sledu přibylo. Nejčerstvější vlna testování odhalila infekci rovněž u Matiase Vecina a Stefana de Vrije. Do akce tedy musela milánská hygienická stanice, která zvolila rázné kroky v boji proti rozšíření nemoci.

Minimálně do 21. března musí i negativně testování členové prvního týmu, tedy hlavně trenérský štáb a fotbalisté, do izolace. Poté proběhne další testování a podle něj se rozhodne o dalším postupu.

Definitivně tedy padá sobotní ligové klání doma se Sassuolem. Fotbalisté Interu také nemohou odcestovat na reprezentační srazy. V jistém směru je však přestávka na mezistátní klání pro samotný klub výhodou, má totiž prostor odsedět si případnou delší karanténu. Příští zápas mají Nerazzurri naplánován na 3. dubna, kdy by mohli nastoupit v Bologně.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články