Zpět na » Serie A » Paulo Dybala má výhrady k průběhu jednání o nové smlouvě s Juventusem

Serie A - Paulo Dybala má výhrady k průběhu jednání o nové smlouvě s Juventusem

Paulo Dybala má výhrady k průběhu jednání o nové smlouvě s Juventusem © okdiario.com - Paulo Dybala

0

Líbilo se

21.12. - Argentinský fotbalista Paulo Dybala má na stole nabídku z Juventusu Turín na prodloužení kontraktu a klub čeká na jeho odpověď. Prohlásil to prezident úřadujícího šampiona Serie A Andrea Agnelli. Dybala dal ale najevo nespokojenost vůči jednání vedení Staré dámy s jeho agentem.

Agnelli reagoval na hráčova slova po vítězném utkání 11. kola italské ligy na půdě Janova (3:1).

Dybala v něm přerušil gólové suchoty, které v jeho případě trvaly od 4. července.

Po zápase Dybala prohlásil, že jednání s klubem neprobíhají podle představ.

„Je pro mě zklamáním poslouchat v souvislosti s mým jménem různé finanční částky, protože můj agent byl dlouho v Turíně a klub ho nikdy nezavolal k jednání.“

„Je lepší tu pravdu říct, protože i při vší lásce, kterou k Juventusu mám, se může postoj fanoušků obrátit proti mé osobě,“ řekl argentinský hráč.

Agnelliho tato slova nerozladila, bere je jako součást jednání.

„Slyšel jsem toto stanovisko, je to součást mé práce. Vím, že dostal nabídku, která z něj udělá jednoho z 20 nejlépe placených fotbalistů v Evropě.

„Očekáváme jeho odpověď, ale ta nejdůležitější přišla na hřišti. Paulo prožíval těžké období, je dobře, že zase skóroval," řekl prezident Juventusu.

Paulo Dybala

Paulo Dybala přišel do Juventusu Turín v roce 2015 z Palerma za 40 milionů eur. Od té doby odehrál za Starou dámu 241 utkání, ve kterých zaznamenal 97 branek.

Gabriela Průšová / 90min.com

Nejnovější články