Zpět na » Serie A » Přijme konečně Dybala novou výzvu? Agent hledí do Anglie

Serie A - Přijme konečně Dybala novou výzvu? Agent hledí do Anglie

Přijme konečně Dybala novou výzvu? Agent hledí do Anglie © Sky Sports - Itálii už Paulo Dybala dobyl, mohl by tedy zkusit štěstí i jinde

2

Líbilo se

08.12. - Už šestou sezónou obléká Paulo Dybala dres Juventusu Turín a přestože pro Argentince to rozhodně není špatná štace, jeho kariéře by možná přeci jen slušelo nové dobrodružství. Vzhledem ke stagnujícím jednáním o nové smlouvě se světová média zaměřila na možnost odchodu za italské hranice, konkrétně na Britské ostrovy.

Dybala má na Allianz Stadium platný kontrakt do června roku 2022, prodloužení úspěšné spolupráce ovšem visí na vlásku. Ačkoliv zástupce 27letého ofenzivního záložníka Jorge Antun několikrát ubezpečoval veřejnost, že jeho klient je v Turíně spokojený a hodlá v podhůří Alp setrvat, zákulisní zprávy svědčí spíše o negativním průběhu vzájemných námluv.

Pokud rodák z Laguna Larga se svým stávajícím chlebodárcem brzy nenajde společnou řeč, možná jej donutí své služby zpeněžit prodejem do jiného týmu. Kdyby totiž Juve nechtělo přijít o značnou část Dybalovy tržní hodnoty 80 miliónů euro, muselo by jej pustit už během příštího kalendářního roku.

Osobní preference jihoamerického technika v takovém případě staví na první místo Premier League. Zmiňovaný agent Jorge Antun už prý sonduje, které kluby jeví zájem. Už nyní lze však kvůli lukrativním finančním podmínkám Dybaly předběžně zúžit okruh potenciálních kupců na šestici těch nejmovitějších, tedy Arsenal, Tottenham, Chelsea, Liverpool a manchesterské United se City.

S Apeninským poloostrovem by se přitom Dybalovi jistě loučilo těžko. Jako náctiletý talent klubu Instuto zde v roce 2012 dostal šanci od Palerma a zbytek fascinujícího příběhu již dobře známe. K tomuto dni má 177 centimetrů vysoký borec na kontě úctyhodných 84 gólů a 42 asistencí v Serii A.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, onefootball.com

Nejnovější články