Zpět na » Serie A » Inter senzačně otočil proti Fiorentině, Ronaldo na vše sám nestačil

Serie A - Inter senzačně otočil proti Fiorentině, Ronaldo na vše sám nestačil

Inter senzačně otočil proti Fiorentině, Ronaldo na vše sám nestačil © zimbio.com - Romelu Lukaku a Lautaro Martínez oslavují gól.

0

27.09. - REVIEW Lazio své úvodní střetnutí proti Cagliari zvládlo, Ciro Immobile si znovu načal střelecký účet. Atalanta v Turíně taktéž nezaváhala, to Inter Milán měl obrovské potíže. Doma proti Fiorentině prohrával ještě dvě minuty před koncem, nakonec ale slaví vítězství. V neděli se z výhry radoval AC Milán, nezaváhala ani Neapol. Naopak Juventus ve šlágru kola ztratil, Cristiano Ronaldo na vše sám nestačil.

Inter Milán 4:3 (1:1) Fiorentina

Branky: 45.+2 Martínez, 52. Ceccherini vl., 88. Lukaku, 89. D‘Ambrosio - 3. Kouame, 57. Castrovilli, 63. Chiesa

Šok pro domácí přišel už po třech minutách. Po centru Ribéryho si Kouamé vyměnil míč s Bonaventurou a Handanovič neměl sebemenší šanci zabránit úvodní brance střetnutí.

Kouamé měl další dobrou příležitost, Handanovič jej tentokrát vychytal. Na druhé straně byla pískána penalta, po shlédnutí videa ale odvolána. Další pokus chtěl na domácí svatyni vyslat znovu Kouamé, se skvělým obranným zákrokem vyrukoval Young.

A tak v nastavení první půle domácí srovnali. K levé tyči zamířil po přihrávce Barelly Lautaro Martínez a Dragowski byl taktéž bez šance.

Sedm minut po pauze Martínez posílal míč před bránu a Ceccherini patičkou překonal vlastního brankáře. Inter ale příliš dlouho nevedl a už za deset minut naopak prohrával.

Nejprve pálil přesně padající Castrovilli, o šest minut poté po skvělé práci Ribéryho skóroval i Chiesa. Dvě velké šance na zvrat měl Lukaku, Dragowského nepřekonal. Lépe si nevedl ani Barella a tak se zdálo, že překvapení bude na světě.

V 88. minutě poslal střídající Hakimi kolmici na Lukakua a nebylo co řešit. Původně byl sice odmáván ofsajd marockého beka, video ale potvrdilo branku. O minutu poté rozehráli domácí rohový kop nakrátko, Sánchez přetáhl míč parádně na zadní tyč a Danilo D´Ambrosio rozhodl o třech bodech pro Inter. Pojistku mohl ještě přidat Lukaku, Dragowski už ale pátou branku neinkasoval. Přesto Fiorentina odjíždí ze San Sira poražena.

AS Řím 2:2 (2:1) Juventus

Branky: 31. z penalty a 45+1. Veretout - 44. z penalty a 69. Ronaldo

Juventus do šlágru druhého kola nevstoupil ideálně, první vyloženou příležitost si vypracoval Mchitarjan, ovšem Szczesny předvedl vynikající zákrok.

Po půlhodině hry zahrál v pokutovém území rukou Rabiot a Veretout z penalty poslal domácí do vedení. Rukou ale následně zahrál i Pellegrini a pokutový kop proměnil taktéž Cristiano Ronaldo.

Přesto do šaten odcházel spokojenější domácí celek. Po rychlém protiútoku poslal Mchitarjan kolmici na Veretouta a ten podruhé rozvlnil síť.

Po přestávce měl obrovskou příležitost Džeko, ale minul. Následně druhou žlutou kartu inkasoval Rabiot a zdálo se, že Stará dáma zůstane bez bodu. Rozhodnout mohl Džeko, dnes mu ale přáno nebylo.

V 69. minutě tak Costa poslal míč do pravé strany na Danila, jehož centr hlavičkou zužitkoval Cristiano Ronaldo. Díky jeho dvěma gólům tak Juventus získal alespoň bod, konkrétně za remízu 2:2.

Výsledky 2. kola italské Serie A:

Turín - Atalanta 2:4 (11. a 43. Belotti - 13. Gómez, 21. Muriel, 42. Hateboer, 54. De Roon)
Cagliari - Lazio 0:2 (4. Lazzari, 74. Immobile)
Sampdoria - Benevento 2:3 (8. Quagliarella, 18. Colley - 33. a 72. Caldirola, 88. Letizia)
Inter - Fiorentina 4:3 (45.+2 Martínez, 52. Ceccherini vl., 88. Lukaku, 89. D‘Ambrosio - 3. Kouame, 57. Castrovilli, 63. Chiesa)
Spezia - Sassuolo 1:4 (30. Galabinov - 12. Djuričić, 64. Berardi z penalty, 66. Defrel, 76. Caputo)
Verona - Udine 1:0 (57. Favilli)
Crotone - AC Milán 0:2 (45+2. Kessié z pen., 50. Díaz)
Neapol - Janov 6:0 (10. a 65. Lozano, 46. Zieliński, 57. Mertens, 69. Elmas, 72. Politano)
AS Řím - Juventus 2:2 (31. z penalty a 45+1. Veretout - 44. z penalty a 69. Ronaldo)

Více informací o Inter Milán naleznete zde.