Zpět na » Serie A » Inter možná přeci jen zamává Lautarovi. Barcelona připravuje závěrečnou nabídku

Inter možná přeci jen zamává Lautarovi. Barcelona připravuje závěrečnou nabídku

Inter možná přeci jen zamává Lautarovi. Barcelona připravuje závěrečnou nabídku © goal.com - Barca se ještě nevzdala Lautara Martíneze

0

Líbilo se

07.09. - Před několika týdny považovala fotbalová veřejnost případ Lautara Martíneze za uzavřený. Katalánský velkoklub sice jevil o forvarda eminentní zájem, nebyl však schopen předložit Interu adekvátní kompenzaci. Celek z Milána už ale údajně netrvá na hráčově výkupní klauzuli 111 miliónů euro, kterou předtím považoval za jedinou možnou cestu, a je ochoten dohodnout se na nižší přestupní částce.

Renomovaný server Goal tvrdí, že Barcelona se s Internazionale dostala už do samotného finiše jednání a má poslední šanci zvrátit jeho nepříliš povzbudivý průběh. Španělský vicemistr ovšem takřka jistě nehodlá naplnit výše zmiňovanou klauzuli, jež by 23letého reprezentanta Argentiny posunula do desítky nejdražších fotbalistů historie.

Představy zástupců obou organizací se stále podstatně liší. Zatímco Nerazzurri by za svůj klenot rádi vyinkasovali nejméně 85 miliónů eur, Barca zatím zvažuje nanejvýš 65 miliónů společně s jedním hráčem ze svého vlastního kádru.

Celá tato sága se řeší v době, kdy má opačným směrem než Martínez nakročeno Luis Suárez. Dalšího jihoamerického snajpra světových kvalit dělí od přesunu do Juventusu Turín už pouze doladění finálních detailů. Barcelona navíc z jeho stěhování možná nebude nic mít, kuloáry se totiž točí zpráva, že Uruguayec se svým stávajícím chlebodárcem rozváže smlouvu a odejde zadarmo.

Katalánci, kteří se momentálně topí v enormní fotbalové krizi, nutně potřebují okysličení zapšklého týmu. Ofenzívu už přišli posílit mladíci Trincão s Pedrim, takřka nedocenitelným plusem je pak udržení rozhádaného Lionela Messiho. Z marodky se vrátil věčný marod Ousmane Dembélé a v mužstvu figuruje i navrátilec z Bayernu Mnichov Philippe Coutinho.

Vojtech Olšr / goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články