Zpět na » Serie A » Messi do Interu? Mají na to prostředky, tvrdí bývalý prezident klubu

Serie A - Messi do Interu? Mají na to prostředky, tvrdí bývalý prezident klubu

Messi do Interu? Mají na to prostředky, tvrdí bývalý prezident klubu © 90min.com - Spojí Messi pokračování své kariéry s Interem?

0

Líbilo se

15.08. - Představte si Lionela Messiho v jiném než červeno-modrém katalánském dresu. Argentinský kouzelník dosud neměl sebemenší důvod ze slunného pobřeží Středozemního moře odcházet, vždyť si jej tam hýčkají jako své vlastní dítě. Jenže nyní dopadla na Barcelonu krize, jejíhož původce můžete hledat ve zvláštním jednání klubového vedení. Během uplynulých týdnů se vyrojily mnohé spekulace na téma Messiho přesunu do Interu Milán a podle všeho nejsou úplně zcestné.

Šestinásobnému vítězi Zlatého míče na Camp Nou zbývá ze stávajícího kontraktu poslední sezóna. Hvězdný Leo přitom nevyužil hojně diskutované klauzule na bezplatný odchod, který mu smlouva do konce loňského ročníku umožňovala. Poslední matné výkony Barcy pod kritizovaným koučem Quique Setiénem však údajně vyprovokovaliMessiho k tomu, aby si nechal doběhnout končící spolupráci.

Když se v novinových článcích začaly objevovat zprávy tvrdící, že do Milána už odjel vyjednávat křídelníkův otec, většina fandů se jen pousmála a přejela pohledem jinam. Ačkoliv nevíme, kolik je na zmíněné informaci pravdy, připravenost Internazionale na angažovaní hráče podobných parametrů jednoznačně odkýval Massimo Moratti, bývalý akcionář a mezi lety 1995 až 2013 rovněž prezident tradičního italského celku.

„Ja už jsem pouze fanoušek, nemám žádné zákulisní zprávy," řekl pro Quotidiano Sportivo. „Ale jednou věcí jsem si jistý. Budeme-li se bavit o finančních zdrojích a schopnostech vyjednavačů, Suning (čínská společnost vlastnící Inter - pozn. autora) má na to přivést Lionela Messiho."

Bohatýři z Dálného východu se ujali většinového podílu v Interu přes léto roku 2016. Od té doby obměnilo personál obstarávající řídící funkce celé organizace a svými investicemi začali pracovat na dlouhodobém projektu obnovy zašlé slávy této světoznámé značky.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články