Zpět na » Serie A » Rána pro AS Řím? Možná posila podstoupila operaci a zmešká start sezóny

Serie A - Rána pro AS Řím? Možná posila podstoupila operaci a zmešká start sezóny

Rána pro AS Řím? Možná posila podstoupila operaci a zmešká start sezóny © 90min.com - Navzdory Pedrova zranění se nepředpokládá, že by AS Řím couvlo

0

Líbilo se

04.08. - Fanoušci se těšili na slavné jméno, vedení si mnulo ruce nad povedeným byznysem. Tak nějak to vypadalo v táboře římského AS, když kolem poloviny června dosáhlo shody ohledně podmínek dvouleté smlouvy s opcí na prodloužení o další jeden rok. Jenže příchod Pedra, který už mnohá média považují za hotový, poskvrní nepříjemné zranění.

Sobotní večer nám přinesl napínavé finále FA Cupu a španělský šikula se hodlal rozloučit s anglickou scénou tím nejlepším možným způsobem. Na plac se však dostal až jako náhradník ve 49. minutě za stavu 1:1. Blues nedlouho poté inkasovali druhou branku, i přes zranění Azpilicuety s Pulišičem se ale snažili nepříznivý průběh zvrátit. V nastavení se ke zmíněným marodům přidal také Pedro, jenž si smolným pádem v souboji vykloubil rameno. Nepříjemnou zdravotní komplikaci mu museli začátkem týdne dát do pořádku na operačním sále.

Vzhledem k tomu, že 30. srpna v Chelsea končí, se 33letý fotbalista dostal do nezáviděníhodné situace. Kvůli nucené přibližně tříměsíční pauze bude mimo odvety osmifinále Ligy mistrů oželet i opožděný začátek příštího ročníku. Italské zdroje ovšem píší, že tento fakt zájem Římanů neovlivní.

Tradiční účastník Serie A se již dlouho bezúspěšně snaží vyškrábat na vrchol evropské kopané. S trenérem PaulemFonsecou ovšem AS znovu vypadá nebezpečně, přičemž právě kraje zálohy by portugalský stratég chtěl posílit.Reálně totiž hrozí odchod talentovaného Cengize Ündera, za kterého by Pedro představoval přímou náhradu.

Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma, jak zní celé jméno rodáka z města Santa Cruz na Tenerife, má míčového talentu za dva. Vždyť si jej jako sedmnáctiletého vyhlédla samotná Barcelona, s jejímž prvním týmem prožil sedm povedených let. Od roku 2015 bavil fanoušky Chelsea, kde se zaskvěl 43 góly a 28 asistencemi ve 206 soutěžních zápasech.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nejpracovitější cikán v Evropě. Práce všeho druhu ve vysoké kvalitě. Broušení, řezání, výkopy, sice k hovnu když se staví zeď ale u finálních a zakončovacích prací jeden z nejlepších v byznyse Smajlík 17

barbossaCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články