Zpět na » Serie A » Dybala po změně působiště netouží. Blíží se prý prodloužení smlouvy

Serie A - Dybala po změně působiště netouží. Blíží se prý prodloužení smlouvy

Dybala po změně působiště netouží. Blíží se prý prodloužení smlouvy © 90min.com - Paulo Dybala nejspíše vidí svou budoucnost v Turíně

0

Líbilo se

30.07. - Argentinský šikula se už pátou sezónou řadí k oporám Juventusu Turín, odchod z podhůří Alp ovšem v plánu nemá. Alespoň to potvrdil do mikrofonů Sky Sport ředitel fotbalového úseku organizace Fabio Paratici. Paulo Dybala, jehož tržní hodnota přesahuje i v době ekonomické krize 70 miliónů eur, by podle něj měl brzy prodloužit stávající smlouvu, která platí do roku 2022.

Na Apeninský poloostrov se odchovanec Instituta dostal přes Palermo, odkud jej Stará dáma vykoupila za 40 miliónů eur. Další z řady jihoamerických příslibů během prvních dvou sezón s Juve přesvědčil a v roce 2017 podepsal vylepšený kontrakt platný minimálně dalších pět let. Skvěle fungující pouto se ale pravděpodobně jen tak nepřetrhá.

Pravidelně komunikujeme s jeho zástupci, posouváme se kupředu. A to i přes složitou koronavirovou situaci, kdy hrajeme každé tři dny zápas," řekl na téma nové Dybalovy smlouvy Paratici. „Jednání už jsou skutečně v pokročilé fázi," dodal.

Kolem Dybaly se přitom, jak už to tak s podobně kvalitními hráči bývá, protočilo za poslední roky množství spekulací. Pravidelně je jméno 26letého ofenzivního fotbalisty asociováno s Manchesterem United. Pokud ale Juventus v budoucnu opravdu umožní svému pokladu odejít, s největší pravděpodobností tak učiní cestou lukrativního přestupu a ne propuštěním na trh s volnými hráči.

Poté, co borec s italsko-polskými kořeny jako jeden z prvních ve fotbalové branži musel řešit pozitivní test na nemoc COVID-19, teď možná přišla pro Dybalu další rána. Proti Sampdorii Janov byl nucen předčasně střídat kvůli potížím se stehenním svalem. Zdravotní patálie vyřadila autora letošních jedenácti ligových branek z duelu s Cagliari a ohrožen je i jeho start v dohrávce Ligy mistrů.

Vojtech Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články