Zpět na » Serie A » Lazio je po další ztrátě ze hry venku, Juventus ale zadělal na menší drama

Serie A - Lazio je po další ztrátě ze hry venku, Juventus ale zadělal na menší drama

Lazio je po další ztrátě ze hry venku, Juventus ale zadělal na menší drama © lafiamma.com.au - Lazio remizovalo s Udinese 0:0

1

17.07. - REVIEW Inter Milán čtyřmi góly roznesl Spal a je nadále ve hře o Scudetto. Juventus totiž senzačně neporazil Sassuolo, po skvělém obratu domácích zachraňoval bod. Ze hry o titul je naopak Lazio, které ztratilo další dva body. Ofenzivní náladu potvrdila Atalanta, která šesti góly zdemolovala Brescii.

Sassuolo 3:3 (1:2) Juventus

Branky: 29. Djuričić, 51. Berardi, 54. Caputo - 5. Danilo, 12. Higuaín, 64. Alex Sandro

Po dvanácti minutách se zdálo, že Sassuolo dostane doma pořádný příděl. V 5. minutě po rohu nakrátko nádherně skóroval Danilo, o sedm minut poté se po skvělé přihrávce Pjaniče prosadil i Higuaín.

Gonzalo Higuain, Giorgio Chiellini - US Sassuolo v Juventus - Serie A

Sassuolo ale nesložilo zbraně. Müldür byl vychytán Szczesnym, lépe si nevedl ani Berardi. Ve 29. minutě se ale po skrumáži dostal k míči Djuričič a bylo sníženo.

Šest minut po pauze nádherně zakroutil míč z přímého kopu Berardi a mohlo se začít od nuly. Jenže už za tři minuty Berardi poslal míč na zadní tyč a Caputo poslal domácí senzačně do vedení.

To ovšem trvalo jen deset minut. Na rohový kop Bentancura si naskočil Sandro a Consigli neměl nárok. Aktivnější Sassuolo přeci jen mohlo vyhrát. Traorého ale vychytal Szczesny a dorážku Bogy z brankové čáry odkopl Sandro. Juventus tak v Sassuolu nezvítězil a boj o Scudetto si mírně zkomplikoval.

SPAL 0:4 (0:1) Inter Milán

Branky: 37. Candreva, 55. Biraghi, 60. Sánchez, 74. Gagliardini

Inter Milán využil zaváhání Juventusu a na první pozici ztrácí už pouze šest bodů. Stále je tak ve hře o Scudetto.

Úvodní pokus utkání nasměroval Brozovič do tyče, na opačné straně mířil do břevna Petagna. Na úvodní gól si tak diváci u televizních obrazovek museli počkat do 37. minuty. Sánchez perfektně našel Candrevu a ten přízemní ranou překonal Leticu.

V závěru první půle mohli domácí kopat penaltu, porada s videem ale tuto možnost odvolala. Deset minut po pauze se do míče opřel Biraghi a bylo to již o dvě branky. Za dalších pět minut Biraghi nacentroval na hlavu Sáncheze a bylo definitivně jasno.

Hosté přidali v závěru ještě jednu branku. Střídající Young si všiml nabíhajícího Gagliardiniho a Letica se mohl znovu jen ohlédnout. Inter potvrdil vzrůstající formu a SPALu nedal příležitost.

Výsledky 33. kola italské Serie A:

Atalanta - Brescia 6:2 (2., 55. a 58. Pašalić, 25. De Roon, 28. Malinovskyj, 30. Zapata - 8. Torregrossa, 83. Špalek)
AC Milán - Parma 3:1 (55. Kessié, 59. Romagnoli, 77. Calhanoglu - 44. Kurtić)
Bologna - Neapol 1:1 (80. Barrow - 7. Manolas)
Sampdoria - Cagliari 3:0 (8. Gabbbiadini, 40. a 54. Bonazzoli)
AS Řím - Hellas Verona 2:1 (10. Veretout z penalty, 45+4. Džeko - 47. Pessina)
Lecce - Fiorentina 1:3 (88. Šachov - 6. Chiesa, 38. Ghezzal, 40. Cutrone)
Sassuolo - Juventus 3:3 (29. Djuričić, 51. Berardi, 54. Caputo - 5. Danilo, 12. Higuaín, 64. Alex Sandro)
Udinese - Lazio 0:0
Turín FC - Janov 3:0 (32. Bremer, 76. Lukić, 90. Belotti)
SPAL - Inter 0:4 (37. Candreva, 55. Biraghi, 60. Sánchez, 74. Gagliardini)

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.