Zpět na » Serie A » Naprostá šílenost. Co požaduje Inter za Martíneze?

Naprostá šílenost. Co požaduje Inter za Martíneze?

Naprostá šílenost. Co požaduje Inter za Martíneze? © as.com - Lautaro Martínez

1

Líbilo se

01.05. - Barcelona touží po zisku útočníka Lautara Martíneze a Inter poprvé připustil možnost obchodu. Za dvaadvacetiletého Argentince ale požaduje něco, co jen těžko katalánský velkoklub splní. Mimo jiné chce na hostování Antoineho Griezmanna!

Inter Milán je ochoten obchodovat s Barcelonou a odevzdat katalánskému velkoklubu dvaadvacetiletého kanonýra Lautara Martíneze.

Za něj ale požaduje něco, co Barcelona jen těžko přijme. Podle španělského listu AS chce okamžitě 90 milionů eur, záložníka Arturo Vidala a také Antoineho Griezmanna!

Francouzský útočník se zatím v Barceloně trápí a ve Španělsku se neustále hovoří o jeho budoucnosti. Samozřejmě Inter nechce trvalý přesun, ale roční bezplatné hostování.

Co se Vidala týče, u něj by žádný problém být nemusel. 90 milionů eur ale už problémem je. Deník La Gazzetta dello Sport navíc dnes ráno informoval, že Inter se s Barcelonou vůbec nebude bavit, pokud bude suma jakkoliv menší.

A tak se zdá, že Barcelona bude nového útočníka hledat jinde. Podle španělských médií je ve hře přesun Tima Wernera, který je k dispozici za 60 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články