Zpět na » Serie A » Juventus má problém. Dybala má další pozitivní test

Serie A - Juventus má problém. Dybala má další pozitivní test

Juventus má problém. Dybala má další pozitivní test © Snapchat Popular - Paulo Dybala

1

Líbilo se

29.04. - Podle španělské televizní stanice El Chiringuito se útočník turínského Juventusu Paulo Dybala stále nevyléčil z nákazy koronaviru. To může být problém pro Juventus i celou italskou Serii A. Tréninky by se totiž měly rozběhnout v příštím týdnu.

21. března na Instagramu Paulo Dybala potvrdil, že společně s přítekyní byli pozitivně testováni na koronavirus. O týden později už Dybala prohlásil, že se cítí mnohem lépe. Jednoduché období ale rozhodně neprožíval.

"Měl jsem poměrně silné příznaky, ale nyní je to o mnoho lepší. Můžu se více pohybovat, chodit a už také začít s tréninkem. Sotva jsem mohl dýchat, po pěti minutách jsem nemohl nic dělat. Bolí mě stále svaly, ale už je to lepší," uvedl tehdy Dybala na svém Youtube kanálu.

Podle španělské televize El Chiringuito byl ale Dybala nyní znovu pozitivně testován na COVID-19. Údajně již počtvrté za šest týdnů.

Znamenalo by to, že bude muset pravděpodobně podstoupit intenzivnější léčbu. A je zřejmé, že začátek tréninkového procesu nestihne.

Juventus se měl k tréninku vrátit již 4. května, nyní je ale vše znovu v ohrožení. Je nicméně potřeba ověřit, zda se u Dybaly tento virus skutečně vyskytuje.

Problémy má stále i gólman Atalanty Bergeamo Marco Sportiello. Jeho test byl pozitivní, následně negativní a poté opět pozitivní. Koronavirem se nakazili taktéž Daniele Rugani a Blaise Matuidi.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články