Zpět na » Serie A » Inter přišel o výhru v nastavení, Ronaldo tak poslal Starou dámu znovu do čela

Inter přišel o výhru v nastavení, Ronaldo tak poslal Starou dámu znovu do čela

Inter přišel o výhru v nastavení, Ronaldo tak poslal Starou dámu znovu do čela © zimbio.com - Cristiano Ronaldo slaví další branku.

0

16.12. - REVIEW Inter Milán ve Florencii přišel o výhru v nastavení a po šestnáctém kole tak bodově sdílí první pozici s turínským Juventusem. Ten i díky dvěma gólům Cristiana Ronalda nedal šanci Udinese. V dohrávce kola senzačně otočilo Lazio zápas na půdě Cagliari.

Juventus 3:1 (3:0) Udinese

Branky: 9. a 37. Ronaldo, 45. Bonucci - 90+4. Pussetto

Juventus vstoupil do domácího utkání skvěle. Už v 9. minutě nakopl Bonucci míč na Dybalu a ačkoliv ten se ještě neprosadil, z první přesně zamířil Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo, Stefano Okaka - Juventus v Udinese Calcio - Serie A

O tři minuty později Higuaín vysunul Dybalu a jeden z obránců míč se štěstím srazil na roh. Krátce na to skóroval Dybala, rozhodčí ale kvůli předchozí ruce branku odvolal.

Následně se do dvou slibných pozic dostal Higuaín, Musso ale vytáhl dva vynikající zákroky. V první půli ale přesto ještě dvakrát inkasoval.

Po Higuaínově pasu podruhé skóroval Ronaldo, v závěru první půe poté Demiral rozehrál rohový kop a po hlavičce Higuaína se taktéž hlavou trefil Bonucci. Ve druhé půli napálil Dybala břevno, Ronaldo pro změnu orazítkoval tyč.

Další jeho příležitost na hattrick zneškodnil Musso a tak se v závěru dočkali hosté. Ve čtvrté minutě nastavení se míč dostal ke střídajícímu Pussettovi a Buffon tak přišel o čisté konto. Tři body nicméně Juventusu patří po právu.

Fiorentina 1:1 (0:1) Inter Milán

Branky: 90+2. Vlahović - 9. Valero

Inter Milán o svůj náskok přišel, ve Florencii pouze remizoval 1:1. Začal přitom totožně jako Juventus. V 9. minutě Brozovič vysunul Valera a ten po skvělém uvolnění překvapil střelou na bližší tyč.

Srovnat mohl Badelj, výborný zákrok předvedl Handanovič. Následně se hosté dočkali druhé branky, po spolupráci s Lukakuem skóroval Martínez.

Rozhodčí nicméně gól odvolal, a to kvůli velmi těsnému ofsajdu Lukakua. V závěru první půle hlavičkoval sám belgický útočník, výtečně zareagoval Drągowski.

Inter nicméně ve druhé půli nijak nezářil a držel si nejtěsnější náskok. Domácím se ale poměrně z ničeho podařilo srovnat. Hostující obraně unikl střídající Vlahovič a parádní ranou ke vzdálenější tyči obral Nerazzurri o dva veledůležité body.

Kompletní výsledky 16. kola italské Serie A:

Brescia - Lecce 3:0 (32. Chancellor, 44. Torregrossa, 61. Špalek)
Neapol - Parma 1:2 (64. Milik - 4. Kulusevski, 90+3. Gervinho)
Janov - Sampdoria 0:1 (85. Gabbiadini)
Hellas Verona - FC Turín 3:3 (69. Pazzini z pen., 76. Verre, 84. Stepinski - 36. a 61. Ansaldi, 55. Berenguer)
AC Milán - Sassuolo 0:0
Bologna - Atalanta 2:1 (12. Palacio, 53. Poli - 60. Malinovskyj)
Juventus - Udine 3:1 (9. a 37. Ronaldo, 45. Bonucci - 90+4. Pussetto)
AS Řím - SPAL 3:1 (53. Lo. Pellegrini, 66. z penalty Perotti, 83. Mchitarjan - 44. z penalty Petagna)
Fiorentina - Inter Milán 1:1 (90+2. Vlahović - 9. Valero)
Cagliari - Lazio 1:2 (8. Simeone - 90+3. Alberto, 90+8. Caicedo)