Zpět na » Serie A » Conte: Lukaku ukázal, proč jsme se ho snažili získat

Serie A - Conte: Lukaku ukázal, proč jsme se ho snažili získat

Conte: Lukaku ukázal, proč jsme se ho snažili získat © skysports.com - Romelu Lukaku

1

Líbilo se

27.08. - Inter Milán má za sebou první ligové utkání letošní sezony, na vlastní půdě hostil Lecce, které si odvezlo vysokou porážku 0:4. Za úspěchem celku ze San Sira stojí také Romelu Lukaku, který se jednou brankou podílel na vítězství. Po utkání sklidil pochvalu od trenéra Antonia Conteho, který rozhodně nešetřil chválou.

"Romelu Lukaku ukázal, proč jsme se ho tak moc pokoušeli získat. Nesmíme zapomenout, že stál pětašedesát milionů eur, lidem se to zdá být jako velká částka, avšak není to zas tak tolik," řekl italský trenér.

Prvního ligového utkání se neúčastnil ani ofenzivní trojlístek ve složení Mauro Icardi, Ivan Perišić a Keita Baldé. První jmenovaný nebyl vůbec nominovaný k zápasu, naopak Perišić a Baldé opustili italský celek.

Ohledně Icardiho budoucnosti stále není jasno, do konce přestupového okna nezbývá moc času. Dle Conteho slov je o jeho osudu jasno, sám trenér má s Icardim hodně špatný vztah, nicméně vyjednávání s Neapolí o případném přestupu se zadrhlo.

"Musíme brát na vědomí, že jsme uvolnili tři hráče, kteří byli pro nás klíčový (Perišić, Nainggolan a Icardi). Co se týče přestupů, tak jsme zas tak moc neposíli, naopak jsme spíš oslabili." dodal.

David Suchý / football-italia.net

Nejnovější články