Zpět na » Serie A » První konflikt Ronalda a Sarriho? Portugalci se moc nelíbilo, že ho kouč vystřídal

První konflikt Ronalda a Sarriho? Portugalci se moc nelíbilo, že ho kouč vystřídal

První konflikt Ronalda a Sarriho? Portugalci se moc nelíbilo, že ho kouč vystřídal © dailymail.co.uk - Cristiano Ronaldo v diskuzi se Sarrim

0

Líbilo se

23.07. - VIDEO Mnozí to předpovídali, že soužití Cristiana Ronalda a nového kouče Juventusu Turín Maurizia Sarriho nebude úplně idylické. Ovšem, že první náznak konfliktu přijde tak brzy, již během letní přípravy, asi čekal málokdo. V nedělním zápase v Singapuru proti Tottenhamu se Cristianovi příliš nezamlouvalo, že ho Sarri vystřídal.

Ronaldo není moc zvyklý, že ho trenér střídá v průběhu zápasu. Ještě v dobách jeho působení v Realu Madrid s ním musel v tomto ohledu dlouho pracovat trenér Zidane. Portugalského fotbalistu, který chtěl hrát úplně všechno, nakonec argumenty získal na svoji stranu a připravil ho na to, že nebude hrát všechny zápasy a také na možnost, že ho ze hry stáhne ještě dříve, než udeří 90. minuta.

Tak daleko asi ještě není po svém příchodu k týmu trenér Maurizio Sarri. Alespoň se to dalo vyčíst ze záběrů z přípravného zápasu proti Tottenhamu. Italský kouč si totiž dovolil vystřídat portugalskou hvězdu jen tři minuty poté, co dala první gól v přípravě, jíž obrátila vývoj skóre v mači s finalistou Ligy mistrů na 2:1 ve prospěch Staré dámy.

Ronaldo se blížil ke střídačce a nejprve si plácl s členem realizačního týmu, aby se poté konfrontoval se Sarrim. Cristiano mu cosi řekl, přičemž Sarri reagoval jakoby omluvným gestem.

Tottenham proti Juventusu nakonec skóre díky gólům Lucase a Kanea otočil a vyhrál 3:2.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články