Zpět na » Serie A » Návrat legendy a podpis hvězdného Nizozemce. Takový je plán Staré dámy v tomto týdnu

Návrat legendy a podpis hvězdného Nizozemce. Takový je plán Staré dámy v tomto týdnu

Návrat legendy a podpis hvězdného Nizozemce. Takový je plán Staré dámy v tomto týdnu © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Gianluigi Buffon

2

Líbilo se

02.07. - Juventus má v tomto týdnu smělý plán. Italský gigant chce dojednat návrat Gianluigiho Buffona, kvůli kterému by měl Mattia Perin odejít do Portugalska. Následovat by měl Buffona Matthijs de Ligt, který se s turínským celkem již dohodl na podmínkách smlouvy.

Italští zpravodajové Gianluca Di Marzio a Fabrizio Romano potvrdili, že Juventus do konce týdne podepíše nizozemskou vycházející hvězdu Matthijse de Ligta.

S hráčem už se Stará dáma domluvila a nyní našla řeč i s Ajaxem, k nizozemskému mistrovi by mělo putovat 75 milionů eur.

V jednom týdnu se poté podaří i comeback Gianluigiho Buffona. Ten měl původně v Paříži podepsat kontrakt ještě na jednu sezónu, nakonec se ale vrací domů. S Juventusem se dohodne na roční smlouvě a záda bude krýt Wojciechu Szczesnému.

Dosavadní dvojka Mattia Perin kvůli návratu italské legendy Turín opustí, podle posledních informací zamíří do Porta, nebo Benfiky Lisabon.

Gianluca Di Marzio taktéž tvrdí, že tým opustí i Luca Pellegrini. Ten Starou dámu posílil teprve v neděli, podle posledních informací by měl ale dvacetiletý bek odejít na hostování do Cagliari, ve kterém již loni z AS Řím hostoval.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články