Zpět na » Serie A » Juventus stále touží po Iscovi, Bílý balet uvažuje o výměně za největší hvězdy

Serie A - Juventus stále touží po Iscovi, Bílý balet uvažuje o výměně za největší hvězdy

Juventus stále touží po Iscovi, Bílý balet uvažuje o výměně za největší hvězdy © abc.es - Isco

3

Líbilo se

12.01. - Juventus se v létě pokusí využít nelichotivé situace Isca a získat jej do svých služeb. Bílý balet by nebyl proti, bude ovšem požadovat protihodnotu. Nejpravděpodobnější variantou je Paulo Dybala, v merku má ale Real Madrid další dvě hvězdy Staré dámy.

Juventus se o Isca pokoušel již několikrát, Real Madrid ale s žádnou nabídkou nesouhlasil. Španělský záložník ovšem letos neprožívá dobrou sezónu a pod novým koučem Santiagem Solarim příliš prostoru nedostává.

Stará dáma se tak této situace pokusí využít a Isca chce v létě přivést do Turína. Real Madrid se ovšem stále nesmířil s odchodem Cristiana Ronalda a je otázkou, zda by znovu chtěl posilovat italského mistra.

Jedno řešení ale existuje. Bílý balet by totiž rád získal Paula Dybalu a Juventus již několikrát sdělil, že pokud přijde vhodná nabídka (alespoň 100 milionů eur), bude o prodeji argentinského útočníka uvažovat.

Předpokládá se, že hodnota Isca je v současné chvíli 80 milionů eur. Pokud by tedy Bílý balet chtěl získat Dybalu, musel by přihodit minimálně 20 milionů eur. Do úvahy poté připadají ještě dvě alternativy.

Real Madrid totiž stále sleduje obránce Alexe Sandra a záložníka Miralema Pjaniče. Pokud by došlo na jednu z těchto dvou variant, finanční odstupné by již ve hře zřejmě nebylo.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 12.01. Odpovědět

to by byli v Juve pekni dementi. Tak Real ma hrace kterej jim v tyhle mizerii nestoji ani za to aby hral v zakladu a oni ho chtej vymenit za hvezdu Juve kteri hraji ve skvely forme a jeste jako ze by meli priplacet 20m? :D Tak tomu se fakt musim smat. Pokud se tohle uskutecni tak je Perez genius a v Juve naprosti idioti

Cornero
Forte02 - 12.01. Odpovědět

Todle je jen novinarky blabol. Dybala je pro juve budoucnost a je to snad jediny hrac, ktery v utoku tvori hru, protoze Pjanic stoji za velky H.

Forte02

Dybalu všetkými 10, kľudne za Isca plus doplatok a som spoko

elcapitano7

100 M za DYbalu? Jasně min. ale i tak pěkná částka (při dnešních cenách)

Messi777
COKO - 12.01. Odpovědět

Nejsem si jistý, zda by toto pro Juve bylo výhodné. Teď si Real cení Isca na 80 míčů, ale vůbec nehraje.

COKO
Forte02 - 12.01. Odpovědět

Pjanic za Isca a budu spokojený Smajlík 1

Forte02
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články