Zpět na » Serie A » Golovin chce počkat na nabídku Staré dámy. Jinak jej zřejmě čeká přesun do Francie

Golovin chce počkat na nabídku Staré dámy. Jinak jej zřejmě čeká přesun do Francie

Golovin chce počkat na nabídku Staré dámy. Jinak jej zřejmě čeká přesun do Francie © Daily Express - Aleksandr Golovin

0

Líbilo se

16.07. - Aleksandr Golovin na šampionátu předváděl velmi dobré výkony a řekl si o zahraniční angažmá. Dlouhodobý zájem o něj má nový manažer Chelsea Maurizio Sarri a taktéž Juventus, který již za Golovina nabídl. Moskevský celek chce ale více, nyní tak ruský záložník čeká na odpověď od italského mistra. Pokud Stará dáma nepřidá, skončí Golovin s největší pravděpodobností v Monaku.

Do Neapole chtěl Aleksandra Golovina dlouhodobě získat Maurizio Sarri, který před pár dny převzal Chelsea. A anglický celek je připraven nabídnout moskevskému CSKA požadovaných 30 milionů eur.

O deset milionů eur méně nabídl Juventus, kam Golovin chce přestoupit. Nyní se tak čeká, zda turínský velkoklub svou nabídku nezvýší. Pokud se tak nestane, bude CSKA jednat s Chelsea, ale také s Monakem.

Právě Monako dnes za ruského středopolaře oficiálně nabídlo a viceprezident francouzského klubu Vadim Vasilyev uvedl, že se jednalo o velmi štědrou nabídku.

"Je to více než velkorysá nabídka. Délka případné smlouvy je pět let. Myslím si, že pro Golovina v této fázi kariéry je Monako tou nejlepší destinací," uvedl Vasilyev.

"Všechno by mělo být rozhodnuto v nejbližších dnech, možná ještě dnes. Nemůžeme dlouho čekat. Pokud to nevyjde, podíváme se na další možnosti," dodal zástupce francouzského klubu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články