Zpět na » Serie A » Hable a Mazuch jsou naše naděje, zní z tábora Fialek

Serie A - Hable a Mazuch jsou naše naděje, zní z tábora Fialek

Hable a Mazuch jsou naše naděje, zní z tábora Fialek © -

0

Líbilo se

25.11. - V Serii A ještě neodehráli ani minutu, přesto si je v týmu bojujícím o titul v nejvyšší italské soutěži pochvalují. Řeč je o českých mladících Janovi Hablem a Ondřejovi Mazuchovi ve Fiorentině. Po včerejším vítězném utkání si české duo pochvaloval kouč juniorky Fialek, Alberto Bollini.

Juniorka Fiorentiny včera slavila výhru 4:0 nad Ravennou. Trenér Primavery, Alberto Bollini, nešetřil chválou, kterou si vysloužili i čeští zástupci ve fialovém dresu.

"Nemám žádné pochybnosti o jeho schopnostech. Je velmi vyspělý po fyzické stránce," řekl kouč pro server firenzeviola.it o Ondřejovi Mazuchovi. Následně ocenil i jeho krajana. "Hable je výborný v získávání balónů, stále si věří, v každé situaci. Oba, Mazuch i Hable, jsou výteční a jsou velkou nadějí našeho klubu," pochválil si Bollini české duo.

Osmnáctiletí Ondřej Mazuch i Jan Hable přišli do Fiorentiny letos v létě. Ani jeden z nich ještě neodehrál v nejvyšší italské soutěži ani minutu. Mazuch alespoň okusil atmosféru Serie A z lavičky náhradníků. Oba zatím oslňují svými výkony v juniorském týmu Primavera. Ondřej Mazuch, vicemistr světa v kategorii hráčů do dvaceti let, přišel do Toskánska z Brna. Hable se do Florencie stěhoval z Hradce Králové. V kádru Fiorentiny se nachází ještě jeden český fotbalista, a to o poznání zkušenější zadák Tomáš Ujfaluši.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Marek Numerato / firenzeviola.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 25.11. Odpovědět

Přeju jim aby se časem prosadili. Smajlík 7

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články