Zpět na » Serie A » Osobnosti calcia oceňují Fiorentinu

Serie A - Osobnosti calcia oceňují Fiorentinu

Osobnosti calcia oceňují Fiorentinu © fiorentina.it - Trenér Fiorentiny Cesare Prandelli

0

Líbilo se

07.11. - Několik velkých osobností italského calcia v posledních dnech ocenilo práci vedení Fiorentiny a mluví o jejích šancích na titul.

Prandellim vedený tým už neprohrál více než 20 zápasů ve všech soutěžích v řadě a těší se parádní formě. Cílem týmu je vybojovat účast v Lize mistrů, ale mnohé osobnosti italské kopané tipují Fiorentinu ještě výše.

"Jestli Fiorentina bude hrát tak, jako v posledních měsících, titul nemusí být pouze sen. Viola útočí na špici Serie A už třetí sezonu v řadě a její titul by pro mě nebyl překvapením," prohlásil trenér Mistrů světa Marcello Lippi pro Corriere dello Sport.

"Když jsem měl k dispozici skvělý tým, nikdy jsem nemluvil o Scudettu s hráči. Jenom jim říkáte, ať bojují a výsledky přijdou. Prandelli toto ví a řídí se tím. Drží tým nohama na zemi, to je hlavní předpoklad titulu," říká bývalý trenér AC Milán Arrigo Sacchi.

"Nejsem překvapený tím, jak si Fiorentina vede. Nejsou na špici náhodou, stačí se podívat na jejich výsledky v posledních dvou letech. Nevím, jestli můžou letos vyhrát titul. Ale jsem si jistý, že o něj budou bojovat. Inter a AS Řím mají asi o trochu silnější kádr, ale Viola je může klidně porazit," prohlásil současný trenér AC Milán Carlo Ancelotti.

Fiorentina je po jedenácti kolech v tabulce druhá pouze dva body za Interem. O bod méně má AS Řím, další bod zpět je Juventus. Všichni berou jako samozřejmost, že Fiorentina bude hrát příští rok Ligu mistrů. Je na hráčích, aby dokázali, že naděje do nich vkládané nejsou liché.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tedy - 08.11. Odpovědět

Jo, Fiorentina je pro mne sympatickým celkem (což se o ostatních klubech Serie A nedá říct). Sice, nevím jak Fiorentina hraje ... ale výsledky mě jako sázkaře těší Smajlík 2

Tedy
Nejnovější články