Zpět na » Serie A » Nainggolan oficiálně hráčem Interu, AS získalo odstupné a dva hráče

Nainggolan oficiálně hráčem Interu, AS získalo odstupné a dva hráče

Nainggolan oficiálně hráčem Interu, AS získalo odstupné a dva hráče © Daily Express - Radja Nainggolan

1

Líbilo se

26.06. - Měl zářit na světovém šampionátu v dresu Belgie, místo toho si vyřešil svou dohlednou budoucnost. Radja Nainggolan vyměnil AS Řím za Inter Milán, se kterým podepsal čtyřletý kontrakt. Vlci za něj dostali odstupné a taktéž dva hráče.

Radja Nainggolan už v pondělí dorazil do Milána a prohlásil: "Jsem šťastný. A doufám, že fanoušci budou šťastnější, až budu hrát."

A dnes belgický záložník podepsal s Interem čtyřletou smlouvu. "Radja Nainggolan je oficiálně novým hráčem Interu. Belgičan podepsal smlouvu s Nerazzurri, která bude trvat do 30. června 2022," uvádí Inter ve svém oficiálním prohlášení.

AS Řím za něj vyinkasuje 38 milionů eur. S Interem se ale dohodl na tom, že do Říma poputuje 24 milionů eur plus dva hráči k tomu. AS Řím získal Davide Santona a Nicola Zaniola.

"AS Řím s potěšením oznamuje podepsání obránce Davide Santona. Ten se k nám připojuje za poplatek ve výši 9,5 milionů eur. Sedmadvacetiletý hráč podepsal čtyřletou smlouvu, která bude trvat do 30. června 2022," vyjadřuje se AS k podpisu obránce.

ACF Fiorentina v FC Internazionale - Serie A
Davide Santon podepsal u Římanů. (zdroj: zimbio.com)

"AS Řím s potěšením oznamuje podepsání mladého útočníka Nicola Zaniola, jenž se k nám připojuje za 4,5 milionů eur. Inter bude mít právo na 15 procent případného následujícího prodeje," stojí v prohlášení o druhé posile.

Právo na případné finance za přestup si udržel i AS Řím. Pokud by Nainggolan v budoucnu opustil Inter, Římané získají deset procent až do výše dvou milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články