Zpět na » Serie A » Harry Kane a Livorno? Nebylo k tomu daleko

Serie A - Harry Kane a Livorno? Nebylo k tomu daleko

Harry Kane a Livorno? Nebylo k tomu daleko © telegraph.co.uk - Harry Kane

0

Líbilo se

25.06. - Anglický útočník Harry Kane, jenž momentálně září v dresu Anglie na světovém šampionátu, mohl působit v Itálii. Před pěti lety měl nyní útočník světové extratřídy namířeno do Livorna a podle bývalého gólmana Marca Amelii k tomu nebylo vůbec daleko.

Harry Kane řádí v Tottenhamu i anglické reprezentace, před pěti lety byl ale Kane téměř nežádoucí. V londýnském celku působil v reverzním týmu a několikrát odešel na hostování.

Hrál tak například v Leytonu Orient, Millwallu, Norwichi či Leicesteru City. A v roce 2013 měl velmi blízko k italskému angažmá.

S informací přišel bývalý gólman Marco Amelia, jenž chytal dlouho za AC Milán a právě také za Livorno. Měl tak blízko k prezidentovi klubu, kterým v době možného odchodu Kanea byl Aldo Spinelli.

"V roce 2013 měl Harry Kane velmi blízko k přestupu do Livorna s Spinelli si to do dneška nemůže odpustit," uvedl s úsměvem na tváři Amelia pro Mediaset.

"V té době byl ještě velmi mladý a nakonec se rozhodl, že zůstane v Anglii," doplnil Amelia. To Kane zcela jistě udělal dobře. V Tottenhamu válí a momentálně je i nejlepším střelcem světového šampionátu v Rusku.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Focus - 25.06. Odpovědět

Je to borec...

Focus
Nejnovější články