Zpět na » Serie A » Neapol získala zajímavou posilu do útoku, přichází Younes

Neapol získala zajímavou posilu do útoku, přichází Younes

Neapol získala zajímavou posilu do útoku, přichází Younes © AreaNapoli.it - Amin Younes

2

Líbilo se

24.01. - Čtyřiadvacetiletý německý útočník Amin Younes opouští Ajax a do konce týdne podepíše smlouvu s Neapolí. Aktuální lídr Serie A měl s hráčem dohodu už od prosince, získat jej měl ale po sezóně. Nakonec se však situace změnila a tak Ajax získá za svého střelce i finanční odstupné.

Amin Younes po odchodu ze své domoviny působil v Ajaxu, který s ním uzavřel tříletou smlouvu. Čtyřiadvacetiletý útočník se ovšem na nové smlouvě nedohodl a místo toho uzavřel ústní dohodu s Neapolí.

Ta jej měla získat po sezóně zcela zdarma, nakonec se tak ale stane už nyní. Možná i díky tomu, že za hráče nabízelo několik dalších celků v čele se Swansea. Deset milionů eur by nizozemský celek jistě přijal, Younes ale chtěl přestoupit do Itálie.

A to se mu nakonec povede již do konce týdne, Neapol poté Ajaxu zašle 5 milionů eur. 4 miliony přijdou do Nizozemska za přestup, další milion může dorazit v podobě bonusů.

Younes by měl po absolvování zdravotní prohlídky podepsat minimálně čtyřletou smlouvu, ročně by si poté měl přijít na 1,5 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články