Zpět na » Serie A » Stará dáma chce po šlágru přebrat Vlkům další hvězdu

Serie A - Stará dáma chce po šlágru přebrat Vlkům další hvězdu

Stará dáma chce po šlágru přebrat Vlkům další hvězdu © zimbio.com - Kevin Strootman v utkání proti Juventusu.

0

Líbilo se

24.12. - Juventus včera porazil AS Řím nejtěsnějším rozdílem a vrátil se na druhou pozici. Stará dáma by navíc svého včerejšího rivala chtěla znovu oslavit, po vykoupení Miralema Pjaniče chce v lednu získat nizozemského středopolaře Kevina Strootmana.

Včerejší šlágr 18. kola Serie A rozhodl Mehdi Benatia a posunul Starou dámu zpět na druhou pozici. To AS Řím ztrácí na čelo už sedm bodů a i když má utkání k dobru, situace není dobrá.

A může být ještě hůře, Vlci by totiž mohli přijít o jednoho ze svých klíčových hráčů, nizozemského záložníka Kevina Strootmana.

Ten se plně uzdravil po zranění kolenních vazů a je zpět v plné formě. Naplno to ukázal i včera a Juventus si toho moc dobře všiml. I proto tak chystá za nizozemského defenzivního hráče nabídku.

AS Řím sice Strootmana prodávat nechce, v jeho kontraktu je ale uvedena výkupní klauzule, kterou je Juventus ochoten zaplatit. Římané by si tak mohli přijít na 45 milionů eur, již podruhé ale přijdou o svou hvězdu kvůli Staré dámě. V roce 2016 takto odešel do Turína Miralem Pjanič, úřadujícího mistra navíc vyšel na pouhých 32 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články