Zpět na » Serie A » Gattusovi by nepomohl ani úspěch, Milán po sezóně převezme Conte nebo Ancelotti

Serie A - Gattusovi by nepomohl ani úspěch, Milán po sezóně převezme Conte nebo Ancelotti

Gattusovi by nepomohl ani úspěch, Milán po sezóně převezme Conte nebo Ancelotti © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Antonio Conte

0

Líbilo se

30.11. - Gennaro Gattuso bude AC Milán trénovat jen do konce aktuálního ročníku Serie A. Poté vedení osloví manažera Chelsea Antonia Conteho nebo Carla Ancelottiho, který před nedávnem skončil na lavičce Bayernu Mnichov.

Vincenza Montellu v tomto týdnu nahradil na lavičce Rossoneri Gennaro Gattuso, tým ale povede maximálně do konce aktuální sezóny.

Vedení AC chce pro svůj tým získat trenéra, který již má nějaké ty zkušenosti. A proto hodlá po sezóně oslovit dva - Carla Ancelottiho a Antonia Conteho.

Prvně jmenovaný před nedávnem opustil Bayern Mnichov a jak sám potvrdil, k trénování se nejdříve vrátí v sezóně 2018/19. Ancelotti je ale především favoritem na post trenéra italského národního týmu, i proto italská média favorizují současného manažera Chelsea.

Conte si údajně nerozumí s vedením Blues a i když loni slavil s Chelsea titul, letos už tak povedenou sezónu nezažívá. Ital navíc několikrát projevil touhu vrátit se domů a angažmá v Miláně by pro něj mohlo být naprosto ideální.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články