Zpět na » Serie A » Rossi se po těžkém zranění znovu vrací do Itálie

Rossi se po těžkém zranění znovu vrací do Itálie

Rossi se po těžkém zranění znovu vrací do Itálie © Football Arenas - Giuseppe Rossi

0

Líbilo se

30.11. - Italský útočník Giuseppe Rossi má za sebou čtyři operace kolenních vazů, nyní se po téměř půl roce opět vrací k fotbalu. Na kontraktu do konce sezóny se dohodl s Janovem, který má jeden z nejhorších útoků v lize.

Nejlepší roky své kariéry prožil Giuseppe Rossi ve Villarrealu, jenže po prvním těžkém zranění kolenních vazů přišel obrovský útlum.

Další štací byla Fiorentina, i zde měl Rossi v úvodu vynikající formu, ale následně přišlo další zranění a následná operace. Celkem už si Rossi prošel těmito problémy hned ve čtyřech případech.

Nyní se znovu vrací k fotbalu, téměř po půl roce od svého posledního zranění. Dnes se italský útočník podrobil zdravotní prohlídce v Janově a následně podepsal kontrakt do konce sezóny, který by případně mohl být prodloužen do dalšího ročníku.

K návratu zatím Rossi připraven není, s týmem by se ale brzy měl začít připravovat a některý z duelů by mohl stihnout už do konce roku. Rossi se bude Janovu nesmírně hodit, neboť tamní celek je těsně nad sestupem a má jeden z nejhorších útoků v celé lize.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články