Zpět na » Serie A » Barcelona chce Škriniara nebo Koulibalyho, Inter už přišel s odpovědí

Barcelona chce Škriniara nebo Koulibalyho, Inter už přišel s odpovědí

Barcelona chce Škriniara nebo Koulibalyho, Inter už přišel s odpovědí © zimbio.com - Milan Škriniar v souboji s Lorenzo Insignem.

1

Líbilo se

03.11. - Barcelona by chtěla získat několik posil do obrany, proto se zaměřila na dvě hvězdy italské Serie A. Získat chce Milana Škriniara z Interu Milán nebo Kalidou Koulibalyho z Neapole. Od Interu už katalánský velkoklub dostal odpověď, Škriniar je neprodejný.

Před necelými dvěma roky působil Milan Škriniar v Žilině, nyní se o něj zajímá Barcelona. Ta hledá posily do obrany a právě Škriniar má být prioritou.

Po odchodu do janovské Sampdorie Škriniar zaujal skauty Interu Milán a Nerazzurri nakonec slovenského beka v létě podepsali za 25 milionů eur.

A ze Škriniara je hvězda a momentálně je jeden z nejlepších beků v italské lize. V obraně předvádí stoprocentní výkony, vstřelil již také dvě branky a i díky němu je zatím Inter v lize neporažen.

Tuto bilanci by si chtěl navíc uchovat co nejdéle a tak italským médiím potvrdil, že Slováka rozhodně prodávat nebude. Podle deníku Tuttosport je zcela vyloučen Škriniarův odchod z Giuseppe Meazzy. Barcelona by přitom za něj mohla zaplatit až 50 milionů eur.

Druhým kandidátem na dres katalánského velkoklubu je obránce Neapole Kalidou Koulibaly. Ani zde to ale Barcelona nebude mít jednoduché, neboť o senegalského beka stojí vícero klubů anglické Premier League v čele s Chelsea a Manchesterem City.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články