Zpět na » Serie A » Fiorentina začíná dělat fanouškům radost. Přivedla dvě adekvátní náhrady a na cestě je i Jesé

Serie A - Fiorentina začíná dělat fanouškům radost. Přivedla dvě adekvátní náhrady a na cestě je i Jesé

Fiorentina začíná dělat fanouškům radost. Přivedla dvě adekvátní náhrady a na cestě je i Jesé © dailystar.co.uk - Jesé Rodriguez

0

Líbilo se

11.08. - Fiorentina prodala téměř všechny své hvězdy, nyní ale začíná i s nákupy. Do Florencie dorazili Marco Benassi a Valentin Eysseric. Druhý jmenovaný se již uvedl brankou a fanoušci začínají být spokojení. Navíc by měl dorazit i Jesé Rodríguez či Gregorz Krychowiak.

Tohle se Fiorentině skutečně povedlo. V červenci se zdálo, že vedení fialek dělá vše pro to, aby tým z Florencie v příští sezóně bojoval o udržení v nejvyšší italské soutěži.

Fiorentina prodala téměř všechny své hvězdy, zůstal jen Nikola Kalinič, který je ovšem také na odchodu. Zájem o něj má AC Milán, dost možná ale nakonec zamíří do Anglie. Více se můžete dočíst zde.

Po odchodech ale Fiorentina konečně začala s nákupy. A velice dobrými. Osmý tým z loňské sezóny získal náhrady za duo Borja Valero - Matías Vecino, které zamířilo do Interu Milán.

Fialky obraly Turín o Marca Benassiho, s třiadvacetiletým kapitánem Turína podepsaly pětiletou smlouvu. Benassi navíc nebyl nijak drahý, Fiorentinu stál jen 10 milionů eur. Další výhru poté představuje Valentin Eysseric z OSG Nice.

Ten loni vstřelil v Ligue 1 sedm branek a na dalších osm nahrál, italský tým ale za něj zaplatil pouhé 4 miliony eur. S týmem poté francouzský záložník podepsal čtyřletou smlouvu. A Eysseric se navíc uvedl výborně, hned ve svém prvním utkání na fialky skóroval, když proměnil pokutový kop.

S posilováním ale tento tým nekončí. PSG koupilo za 222 milionů eur Neymara, přijít by mohl i Kylian Mbappé nebo Alexis Sánchez. Francouzský velkoklub tak musí prodávat, čehož Fiorentina využije plnými doušky.

Dorazit by mohl záložník Gregorz Krychowiak a na cestě poté je útočník Jesé Rodríguez. PSG souhlasilo s ročním hostováním, fialky si ale nemohou dovolit platit útočníkovi celou gáži. Pařížský klub by tak měl nadále platit polovinu částky uvedenou ve smlouvě.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články