Zpět na » Serie A » Klopp by rád uvítal Laxalta, čeká ho ovšem německá konkurence

Serie A - Klopp by rád uvítal Laxalta, čeká ho ovšem německá konkurence

Klopp by rád uvítal Laxalta, čeká ho ovšem německá konkurence © Soccerisma - Diego Laxalt

0

Líbilo se

19.06. - Diego Laxalt sice v italské Serii A nijak zvlášť nevyčnívá, o jeho služby se ale zajímají hned dva velkokluby. Největší zájem má údajně manažer Liverpoolu Jürgen Klopp. Pokud ale chce uspět v boji o uruguajského křídelníka, bude muset odrazit dva německé protivníky.

V zimě se o Diega Laxalta zajímali v Chelsea, nyní přilákal pozornost vedení Liverpoolu. Jürgen Klopp to ale při získání čtyřiadvacetiletého uruguajského křídelníka jednoduché mít nebude.

S Janovem jistě řeč bude, neboť Laxalt má smlouvu jen do konce příští sezóny a rád by si vyzkoušel angažmá ve větším klubu. O hráče, který může hrát kdekoliv na levé straně, ale stojí taktéž dva německé kluby, Borussia Dortmund a Schalke 04.

Podle Tuttomercatoweb by navíc Laxalt mohl zůstat v Itálii, v Janově se na něj ptala Fiorentina. Uruguajský reprezentant ale údajně chce vyměnit i soutěž.

Favoritem je tak Liverpool, který by Laxalta mohl získat za pouhých 10 milionů eur. Diego Laxalt si v posledních dvou letech na své konto připsal tři branky, v italské Serii A navíc vynechal jen pět zápasů.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Diego Laxalt si v posledních dvou letech na své konto připsal tři branky Smajlík 5 v italské Serii A navíc vynechal jen pět zápasů. Smajlík 5 Smajlík 5
to jsou dneska dobrý džojky Smajlík 3 Smajlík 3

12player
Nejnovější články