Zpět na » Serie A » Dílčí výhry pro AS Řím: Nainggolan i De Rossi zůstanou Vlky

Dílčí výhry pro AS Řím: Nainggolan i De Rossi zůstanou Vlky

Dílčí výhry pro AS Řím: Nainggolan i De Rossi zůstanou Vlky © find-pdf.science - Radja Nainggolan

0

Líbilo se

01.06. - Francesco Totti své angažmá v hlavním městě ukončil, odejít se chystá i trenér Luciano Spalletti. Dvě dílčí výhry ale fanoušci AS slavit mohou. Daniele De Rossi podepsal nový kontrakt a odcházet se nechystá ani Radja Nainggolan.

Daniele De Rossi byl objektem zájmu Interu Milán, AS Řím ale jako již hrající legenda tohoto týmu neopustí. Sedmnáctileté angažmá tak bude minimálně o další dva roky pokračovat.

I o Radju Nainggolana měl zájem Inter. Nerazzurri totiž brzy převezme Luciano Spalletti a hovořilo se o tom, že Nainggolan půjde také.

Kromě Interu chtělo Belgičana několik anglických velkoklubů, například Chelsea či Manchester United. Spekulovalo se i o Juventusu, tam ho měl přemlouvat bývalý Vlk Miralem Pjanič. Belgický středopolař ale nyní potvrdil, že zůstává věrný Římu.

"Odjíždím na zaslouženou dovolenou. A přestup? V žádném případě. Vždy jsem říkal, že nikam neodcházím. Loni jsem například odmítl Chelsea," řekl Nainggolan pro Centro SUONO Sport.

O přesunu do jiného klubu skutečně neuvažuje. Rozhodně ne do Juventusu, kde jej měl lákat již zmíněný Miralem Pjanič. "V žádném případě, Juventus se mě pokusil několikrát získat, odpověď ale byla vždy jasná," doplňoval Belgičan.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Noviny
Nejnovější články