Zpět na » Serie A » AS Řím překvapivě podlehl Atalantě, Juventus nedal šanci nováčkovi

Serie A - AS Řím překvapivě podlehl Atalantě, Juventus nedal šanci nováčkovi

AS Řím překvapivě podlehl Atalantě, Juventus nedal šanci nováčkovi © zimbio.com - Juan Cuadrado v utkání proti Pescaře.

3

20.11. - REVIEW Lorenzo Insigne prolomil svou střeleckou smůlu a dvěma góly zařídil Neapoli výhru v Udinese. Bez šance byla Pescara, jenž hrála na půdě obhájce Scudetta. Juventus zvítězil 3:0, Gonzalo Higuaín ale opět neskóroval. V neděli překvapivě selhal AS Řím, jenž prohrál na půdě Atalanty. Naopak skvěle si nadále vede Lazio či Fiorentina.

Udinese 1:2 (0:0) Neapol

Branky: 59. Perica - 47. a 57. L. Insigne

Góly padaly v Udinese až po přestávce. Ve 47. minutě dostal pas za obranu Callejón, míč poslal před bránu na Insigneho a ten ho dostal za záda Karnezise. V letošní sezóně se trefil vůbec poprvé a evidentně ho to pořádně nabudilo.

Další gól měl na kopačce už po minutě, jeho ránu ale tentokrát domácí gólman zneškodnil. Jenže po devíti minutách už se Insigne opět radoval.

Po obrovské chybě Widmera bez problémů dopravil míč do sítě a vlastně rozhodl celé utkání. Domácím se totiž brzy povedlo snížit, po rohovém kopu skóroval hlavou Stipe Perica.

Poslední šanci duelu měl Belgičan Dries Mertens, ale Karnezis znovu ukázal svou kvalitu. Ani jeho dobré zákroky ale nestačily, chyby domácích Neapol využila a slaví důležité vítězství.

Juventus 3:0 (1:0) Pescara

Branky: 36. Khedira, 63. Mandžukić, 69. Hernanes

Juventus nezaváhal a doma bez problémů porazil Pescaru. Podruhé v řadě ale vyšel gólově naprázdno Gonzalo Higuaín.

Skórovali ale jiní, v 1. půli to byl konkrétně záložník Sami Khedira, jenž využil zmatku hostující obrany a po přihrávce od Mandžukiče volejem překonal gólmana Bizzarriho.

Po přestávce měl blízko k brance Higuaín, napálil ale jen tyč. A tak se radoval Mario Mandžukič, který tečí dopravil do sítě hlavičku Khediry. Poslední slovo měl Brazilec Hernanes. V 69. minutě vyslal parádní ránu a míč zaplachtil krásně k levé tyči hostující branky.

Stará dáma tak stále kraluje, nováčka porazila 3:0 a drží si svůj pohodlný náskok.

Výsledky 13. kola italské Serie A:

Chievo - Cagliari 1:0 (53. Gobbi)
Udinese - Neapol 1:2 (59. Perica - 47. a 57. L. Insigne)
Juventus - Pescara 3:0 (36. Khedira, 63. Mandžukić, 69. Hernanes)
Sampdoria - Sassuolo 3:2(84. Quagliarella, 85. a 90+1. z penalty Muriel - 64. Ricci, 74. Ragusa)
Atalanta - AS Řím 2:1 (62. Caldara, 90. z penalty Kessie - 40. z penalty Perotti)
Bologna - Palermo 3:1 (20. Destro, 67. Džemaili, 73. Viviani - 9. Nestorovski)
Crotone - Turín 0:2 (80. a 89. Belotti)
Empoli - Fiorentina 0:4 (27. a 61. Bernardeschi, 47. z penalty a 67. Iličić)
Lazio - Janov 3:1 (11. Anderson, 57. z penalty Biglia, 66. Wallace - 52. Ocampos)

Více informací o Juventus FC naleznete zde.