Zpět na » Serie A » Braida: Pogba byl příliš drahý, tlak na něj bude obrovský

Serie A - Braida: Pogba byl příliš drahý, tlak na něj bude obrovský

Braida: Pogba byl příliš drahý, tlak na něj bude obrovský © sportinglife.com - Paul Pogba

2

Líbilo se

12.08. - Sportovní ředitel Barcelony Ariedo Braida se domnívá, že Paul Pogba bude pod velkým tlakem v každém utkání. Pokud totiž nepředvede stoprocentní výkon, začne se mluvit o jeho přestupové částce. Podle Braidy je suma, kterou Manchester United zaplatil, naprosto absurdní.

Sportovní ředitel Barcelony a někdejší ředitel milánského AC Ariedo Braida má jasno, Paul Pogba nemá takovou cenu, kterou Manchester United zaplatil Juventusu. Podle něj tato suma akorát zapříčiní tlak na samotného hráče.

"Bude kritizován po každém utkání, v němž nepředvede ideální výkon."

"Fanoušci vidí jeho cenu a myslí si, že sám Pogba vyhraje Manchesteru každé utkání. To je ale nereálné. Ta suma je absurdní," řekl Braida.

"Nikdo nestojí tolik, všichni hráči jsou nadhodnocení. Mluvíme o tolika milionech. Tlak na hráče bude enormní," domnívá se Braida.

Ředitel katalánského klubu se vyjádřil i na adresu Daniho Alvese, který nedávno přestoupil z Barcelony do Juventusu. "Dani je skutečný mistr. Má charakter, výbornou techniku a všechny aspekty k tomu, aby nezklamal. Měli jsme výborné vztahy. Ale chtěl otestovat sám sebe. Dokázat si, že je stále na vrcholu. Juventus podepsal skvělého hráče," dodal sedmdesátiletý funkcionář.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Drahy pro koho?

BeckhamKakaZidane
Bwernx3 - 12.08. Odpovědět

hlavně že barcelona před rokem nabízela 80 mega Smajlík 3

Bwernx3

Noo... Ale pořád o 30 min strupe

ronaldo_vesmiru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články