Zpět na » Serie A » Neapolský šok? Hamšík údajně přemlouvá k návratu Cavaniho

Neapolský šok? Hamšík údajně přemlouvá k návratu Cavaniho

Neapolský šok? Hamšík údajně přemlouvá k návratu Cavaniho © soccernews.com - Edinson Cavani

10

Líbilo se

12.08. - Mauro Icardi, Mauro Icardi, Mauro Icardi. O ničem jiném se v Neapoli po odchodu Gonzala Higuaína nemluví. Jenže italský vicemistr by nakonec mohl všechny šokovat. Ikona klubu Marek Hamšík totiž přemlouvala k návratu do Itálie Edinsona Cavaniho.

Od odchodu Gonzala Higuaína se spekulovalo o možných adeptech na jeho post. A přestože Neapol získala Arkadiusze Milika, stále hledá útočníka číslo jedna.

Původně se jím měl stát Mauro Icardi, ten ale z Interu nejspíš neodejde. A tak se možná chystá obrat o stoosmdesát stupňů. Vrátit by se totiž mohl podle spekulací italských deníků Edinson Cavani.

Ten v dresu Partenopei nastupoval po tři sezóny a nasázel celkem neuvěřitelných 102 branek! Dařilo se mu i po přestupu (za 64 milionů eur) do francouzského PSG, i když pozici číslo jedna v útoku nezastával.

Jedničkou byl Zlatan Ibrahimovič, který ovšem v létě PSG opustil a tak by Cavani mohl naplno rozjet svůj gólostroj. I kvůli odchodu švédského útočníka je tak návrat Cavaniho nepravděpodobný.

Přesto to kapitán Neapole Marek Hamšík zkusil a podle italských médií Cavanimu zavolal se slovy: "No tak Edi, pojď hrát s námi a opět vyhrávat."

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články