Zpět na » Serie A » Neprodejní útočníci? Neapol může využít zájmu Interu o Insigneho a získat Icardiho

Neprodejní útočníci? Neapol může využít zájmu Interu o Insigneho a získat Icardiho

Neprodejní útočníci? Neapol může využít zájmu Interu o Insigneho a získat Icardiho © zimbio.com - Lorenzo Insigne opět pokořil gólmana AC.

1

Líbilo se

11.08. - Insigneho neprodáme, zní z Neapole. Icardiho neprodáme, zní z Interu. Zájem obou klubů o hráče opačného celku ale vše může změnit. K přestupu Maura Icardiho nakonec může dojít, ale zřejmě jen v případě, že opačným směrem poputuje Insigne.

Frank De Boer několikrát prohlásil, že o Maura Icardiho přijít nechce a přemlouvá ho k setrvání. Vedení Interu má podobný názor a o prodeji neuvažovalo. Zřejmě až dosud.

V Neapoli se totiž rozjíždí sága okolo Lorenza Insigneho, italský útočník je údajně nespokojen se svým ročním příjmem a přestupu se nebrání.

Italský vicemistr sice o přestupu Insigneho nechtěl nic slyšet, situaci by ale mohl využít pro nákup argentinského ostrostřelce.

Situace se má nyní takto. Insigne pobírá 1,8 milionů eur ročně a prezident Neapole Aurelio De Laurentiis je ochoten zvednout jeho gáži o 700 tisíc. Více ovšem Insignemu nabídnout nehodlá, což hráče zrovna dvakrát netěší.

Oproti tomu Icardimu nabízí Neapol 6,8 milionů eur za jednu sezónu. Partenopei již podali nabídku Interu v hodnotě dvaašedesáti milionů eur. Částka se ale brzy může změnit.

V případě hráčské kompenzace by Inter dostal jen 37 milionů eur, neboť Insigne má hodnotu pětadvaceti milionů eur. Situace je poměrně komplikovaná, ale brzy se může snadno vyřešit. Uskuteční se mezi těmito dvěma týmy nakonec hráčská výměna?

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články