Zpět na » Serie A » Nainggolan: Sestava nic nezaručuje, prioritou je postup do Ligy mistrů

Nainggolan: Sestava nic nezaručuje, prioritou je postup do Ligy mistrů

Nainggolan: Sestava nic nezaručuje, prioritou je postup do Ligy mistrů © chelsea-news.com - Miralem Pjanič a Radja Nainggolan

1

Líbilo se

31.07. - Radja Nainggolan přiliš nesmutní za Miralemem Pjaničem a říká, že Juventus se dobře posílil, ale stále to nic neznamená. Pro Vlky je nyní hlavní prioritou postup do základní skupiny Ligy mistrů.

Radja Nainggolan se již těší na novou sezónu a říká, že ztracenou kondici už nabral zpět. "Cítím se dobře, zlepšil jsem svou kondici, kterou jsem ztratil ve volném čase," řekl úvodem svého rozhovoru belgický středopolař.

"Narazil jsem na hráče, kteří chtějí hrát pro tým. Například takový Leandro Paredes, který odešel a nyní se vrátil jako daleko lepší hráč."

"Kvalita našich hráčů je vysoká. Vždy, když jsem na hřišti, dávám do utkání sto procent," pokračoval Nainggolan a řeč přišla i na Juventus.

"Když se podíváte na soupisku, tak jsme loni měli s Veronou uhrát šest bodů (Vlci s posledním týmem uplynulého ročníku dvakrát remizovali 1:1). Juventus měl dobré léto co se nákupů týče, ale titul vyhrává tým s největší kontinuitou," řekl dále Belgičan.

"V posledních letech jsme byli vždycky ve předu. Začneme-li dobře, můžeme skončit opět hodně vysoko. A kdo ví," zamýšlí se Nainggolan.

"Našim hlavním cílem je se dostat přes předkolo Ligy mistrů. K tomu potřebujeme všechny, hlavně fanoušky, kteří nám dávají další impuls," dodal Nainggolan.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články