Zpět na » Serie A » Higuaín nejvíce obdivoval Del Piera, na Tottiho vyjádření nereaguje

Higuaín nejvíce obdivoval Del Piera, na Tottiho vyjádření nereaguje

Higuaín nejvíce obdivoval Del Piera, na Tottiho vyjádření nereaguje © thesun.co.uk - Gonzalo Higuaín s dresem Juventusu.

1

Líbilo se

29.07. - Gonzalo Higuaín po přestupu do Juventusu odhalil, kterého hráče Staré dámy nejvíce obdvivoval. Okomentoval také vyjádření Francesca Tottiho, jeho slova ho ale příliš nerozrušila.

Treble, Del Piero a Totti. O tom všem se bavil Gonzalo Higuaín po přestupu do Juventusu. Jako první reagoval na slova Francesca Tottiho.

Ten řekl, že hráči jako Higuaín či Pjanič neposlouchají své srdce a následují jen peníze. Argentinský útočník ale na jeho slova reagovat nechtěl. "Nepotřebuji reagovat na jeho slova. Rozhodl jsem se a jsem rád. Nemám nic, co bych k tomu dodal," řekl na toto téma Higuaín a na řadu přišly hezčí otázky.

"Musíme na tom pracovat. Nebude to jednoduché, ale můžeme to dokázat," vyjádřil se Higuaín k otázce, zda Juventus v letošní sezóně může získat treble.

"Hrál jsem s Dybalou dva zápasy za národní tým a máme dobrý vztah. Juventus má extrémně silnou obranu, to je výborné," dodával Argentinec.

A nejoblibenější hráč z Juventusu? "Když jsem byl v Madridu, obdivoval jsem Del Piera. Byl pro mne velkou inspirací a na zápasy Juventusu jsem se díval hlavně kvůli němu," řekl italským reportérům Gonzalo Higuaín.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články