Zpět na » Serie A » Pogbův přestup do Manchesteru zůstává viset na jednom zajímavém bodu

Pogbův přestup do Manchesteru zůstává viset na jednom zajímavém bodu

Pogbův přestup do Manchesteru zůstává viset na jednom zajímavém bodu © alciomercato.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba a Mino Raiola

3

Líbilo se

26.07. - Přestup Paula Pogby z Juventusu do Manchesteru United se zase o něco přiblížil. Red Devils zvýšili nabídku, jelikož Bianconeri předtím odmítli 85 miliónů liber. Částka by se měla vyšplhat i s bonusy na 105 miliónů liber. Stále však ve hře údajně zůstává jeden problém, který brání v dospění ke zdárné dohodě. Tím má být odměna pro Mina Raiolu, známého agenta, který už do United letos přivedl Ibrahimoviče i Mchitarjana.

Podle různých anglických zdrojů to vypadá, že přestup Paula Pogby do Manchesteru United by mohl být brzy zpečetěn. Osobní hráčovy podmínky by měly být dohodnuty. Otázkou ovšem zůstává, kdo zaplatí 20% odměnu pro Mina Raiolu, hráčova agenta.

Třiadvacetiletý francouzský reprezentant by měl podepsat pětiletou smlouvu. Měl by si přijít na 11 miliónů liber ročně. Zatímco částku za přestup Manchester United akceptoval, zaplacením odměny pro Mina Raiolu je zděšen.

United i Juventus akceptovali to, že Mino Raiola obdrží odměnu ve výši 20 % částky Pogbova přestupu, což není vůbec malá částka. Juventus nyní požaduje, aby celou částku (přibližně 20 miliónů liber) zaplatil Manchester United. Rudí ďáblové ale chtějí, aby se na výplatě odměny pro agenta významně podílel i Juventus.

Raiola už toto léto dohodl pro sebe velmi lukrativní přestupy svých dvou klientů do United. Zlatana Ibrahimoviče i Henricha Mchitarjana má pod křídly právě on. Ovšem Pogbův přestup by mu zajistil obrovskou sumu.

Pogbova sága tedy pokračuje. Uvidíme, zda bude mít v brzké době nějaký konec...

Kam dál?

Michal Čermák / punditarena.com, dailymail.co.uk, independent.co.uk, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články