Zpět na » Serie A » Benítez chce do Liverpoolu! Prý proto odmítl nabídku Neapole

Benítez chce do Liverpoolu! Prý proto odmítl nabídku Neapole

Benítez chce do Liverpoolu! Prý proto odmítl nabídku Neapole © sscnapoli.it - Rafael Benítez

1

Líbilo se

04.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Rafael Benítez podle italských a anglických médií odmítl nabídku Neapole na prodloužení smlouvy, která mu brzy vyprší. Důvod je zjevný - španělský stratég by se velmi rád vrátil na Ostrovy. Právě do Premier League jej prý láká jeho srdečn záležitost, FC Liverpool.

Někdejší trenér Valencie prožívá s Neapolí dobrou sezonu a daří se mu v Coppa Italia, Serii A i Evropské lize, odkud jeho hráči naposledy vyprovodili turecký Trabzonspor celkově pěti góly. Smlouva, která váže španělského trenéra na Stadio San Paolo, ale vyprší už na konci této sezony, takže se samozřejmě neustále píše o tom, zda chce vedení s trenérem prodloužit.

Benítez ale několikrát veřejně odmítl mluvit o tom, proč ještě nepodepsal. A nyní se zdá být všechno jasnější, protože anglická i italská média píši důvod. Rafael Benítez chce zpátky do Liverpoolu, kde si vydobyl největší uznání. S Liverpoolem dokonce vyhrál Ligu mistrů. Neapolský deník Il Mattino dnes napsal, že Rafael Benítez obdržel od sportovního ředitele Riccarda Bigona návrh nové smlouvy, která by mu poskytla veškeré záruky a proloužila jeho pobyt u Partenopei.

Podle informací stejného deníku ale Benítez odmítl první znění smlouvy. A důvodem je právě fakt, že by se rád vrátil na lavičku Liverpoolu. Ta je aktuálně obsazená Brendanem Rodgersem, ale mladému manažerovi se příliš nedaří a Liverpool se trápí. Případné najmutí služeb Rafaela Beníteze by tedy mohlo být oboustranně výhodné. Všemu ještě nahrává fakt, že rodina trenéra Beníteze stále žije v Anglii.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články