Zpět na » Serie A » Galliani: AC bude v příštím roce mnohem lepší

Galliani: AC bude v příštím roce mnohem lepší

Galliani: AC bude v příštím roce mnohem lepší © aacib.net - Adriano Galliani

1

Líbilo se

24.02. - Generální ředitel AC Milán si myslí, že za současnou situaci AC může především velká vlna zranění. Zkušený činovník a postava v italském calciu velmi známá dodává, že příští rok bude AC patřit a s klubem míří co možná nejvýš.

AC Milán je stále pojem. V současné době se mu ale příliš nedaří vrátit se na ta nejvyšší místa. Aktuálně sídlí na devátém místě a jeho forma není příliš pozitivní. Jediné dvě výhry, které si AC v letošním kalendářním roce připsalo, byly proti Parmě a Ceseně - tedy týmům, které bojují o samotnou záchranu. Ani herní projev pod trenérem Pipem Inzaghim není právě oslnivý.

Přesto Adriano Galliani vidí pokrok a je pozitivní. V rozhovoru pro Gazzetta TV sdělil: „Výhra nad Cesenou nám dodala hodně sebevědomí, což jsme nutně potřebovali. Musíme pracovat na tom, abychom dokázali navazovat na své výsledky. Když vyhrajeme dvě nebo tři utkání za sebou, tabulka se rychle změní, takže o tu si starosti neděláme.“

„Teď myslíme jen na další zápasy. Čeká nás Chievo Verona a poté také Hellas. Proti nám je mnoho faktorů a například zranění nás téměř pronásledují. To nám celou situaci činí mnohem složitější. Máme problémy s fyzičkou a kondicí, z čehož pramení také mnoho zranění. Doufám, že tato negativní příčina brzy zmizí, zranění přestanou v takové míře a my se vrátíme do plné síly.“

„Naším cílem je, abychom zakončili tuto sezona co možná nejvýš, protože chceme do pohárů a naši fanoušci si to zaslouží. Především se ale upínáme k další sezoně, protože v ní se chceme vrátit na ty nejvyšší pozice. Už pracujeme na posílení kádru a vizích do budoucna. Budoucnost, jak pevně doufám, bude patřit právě nám,“ věří Galliani.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články