Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Juventus Turín plánuje dvě posily

Juventus Turín plánuje dvě posily

Juventus Turín plánuje dvě posily © dailystar.co.uk - O Paula Dybalu je zájem v Dortmundu.

3

Líbilo se

17.02. - Lednové přestupové období skončilo teprve nedávno, ale to pro vedení klubů neznamená půlroční dovolenou. Mnozí z činovníků, sportovních ředitelů a skautů jsou opět v plné práci. A ta nese první výsledky. Juventus Turín totiž sestavuje seznam posil pro léto roku 2015.

Na čelních pozicích jsou jména dvou hráčů, která pravděpodobně nebude znát každý. Jedná se o zajímavé hráče s velkým potenciálem a kvalitou. Navíc jsou i v mladém věku oporami svých celků. Kdo to bude? Jedná se o defenzivního univerzála Allana z Udinese Calcio a Franca Vazquéze, který září po boku Paula Dybaly v Palermu.

Bianconeri jsou již delší dobu spojováni s Francem Vazquézem a přestup se zamlouvá také hráči. Podle mínění jeho agenta by se Vazquez do Juventusu hodil. Vazquez nyní tvoří drtivou ofenzivní dvojici s Paulem Dybalou a stará se především o asistence pro mladého útočníka. Vyhovuje mu post mezi zálohou a útokem, což je místo, které chce posílit i trenér Massimiliano Allegri. Cena mladého záložníka je zhruba 7 milionů eur.

Podle zpráv televizní stanice RAI ale Vazquéz není jediným hráčem, o kterého Stará dáma jeví zájem. Tím druhým je brazilský štítový záložník Allan, který obléká dres Zeber z Udine. A s těmi Juventus velmi rád a čile obchoduje. Důkazem mohou být příchody Kwadwa Asamoaha, MAuricia Isly nebo naposledy také talentovaného Roberta Pereyry. Navíc se Juventus zajímá také o obránce Silvana Widmera z Udinese.

Podle zpráv italské televizní stanice by Allan představoval levnou náhradu za jednoho z dvojice Paul Pogba nebo Arturo Vidal, jejichž jména jsou skloňována s odchodem. Allan má v současné době cenu devíti milionů eur.

A proč levná náhrada? Velký obnos peněz totiž prý Juventus plánuje uvolnit na střelce. Tím by měl být právě Vazquézův spoluhráč Paulo Dybala. Jeho cena je prezidentem Mauriziem Zamparinim šponována až na 40 milionů eur, které extravagantní majitel Rosanero požaduje za svůj klenot.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články