Zpět na » Serie A » Arsenal odmítl uvolnit mladíčka Coquelina do Neapole

Serie A - Arsenal odmítl uvolnit mladíčka Coquelina do Neapole

Arsenal odmítl uvolnit mladíčka Coquelina do Neapole © sportsmole.co.uk - Francis Coquelin

2

Líbilo se

03.02. - V posledním dni zimního přestupového období italské Serie A se Neapol pokoušela zlákat do svých služeb talentovaného hráče londýnského Arsenalu Francise Coquelina, avšak neuspěla. Gunners se naopak chystají předložit své mladé naději nabídku na prodloužení její stávající smlouvy.

Coquelinovi totiž jeho stávající kontrakt vyprší už v červnu tohoto roku, a pokud se s ním Arsenal co nejdříve nedomluví na nové smlouvě, bude s ním moct jednat kterýkoliv klub o možnosti, že by v létě dorazil do jeho kádru jakožto volný hráč zcela zdarma.

Trenér Partenopei Rafael Benítez měl o francouzského středopolaře eminentní zájem a chtěl jej získat už v zimě. Arsené Wenger však svého chráněnce, kterého si do týmu vytáhl už před lety, odmítl uvolnit a požádal vedení Arsenalu, aby s ním co nevidět začalo vyjednávat o prodloužení stávajícího kontraktu.

Třiadvacetiletý hráč se v prvním týmu Kanonýrů objevil poprvé už v sezoně 2009/2010, od té doby hostoval ve francouzském Lorientu, německém Freiburgu a naposledy, na podzim loňského roku, v druholigovém anglickém Charltonu Athletic, odkud si jej Wenger v prosinci stáhl zpět do Arsenalu.

Za londýnský celek v letošním ročníku nastoupil Coquelin celkem v jedenácti soutěžních duelech, vedle Premier League naskočil také do dvou zápasů v FA Cupu a jednoho v Ligovém poháru. Drobný záložník je někdejším francouzským mládežnickým reprezentantem do 20 let.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Football-Italia.net, FotbalPortal.cz

Nejnovější články