Zpět na » Serie A » Matriho návratu do Juventusu už nic nebrání

Matriho návratu do Juventusu už nic nebrání

Matriho návratu do Juventusu už nic nebrání © medyaspor.com - Alessandro Matri

3

Líbilo se

02.02. - Velký návrat zřejmě co nevidět čeká Alessandra Matriho. Italský útočník, který byl v létě jakožto nepotřebný poslán z AC Milán na hostování do Janova, se podle všeho vrátí do Juventusu Turín, týmu, ze kterého jej předloni v létě Rossoneri přivedli do svého kádru.

Matri by měl v Juventusu půl roku hostovat a nahradit tak Sebastiana Giovinca, jenž zamířil do kanadského Toronta. Spekulovalo se i o příchodu Daniela Osvalda, který na podzim hostoval v Interu Milán, pro Starou dámu je však prioritou Alessandro Matri. AC Milán už je podle některých zdrojů s Juventusem dohodnut, že mu svého útočníka na jaro zapůjčí.

Pondělí je posledním dnem, kdy italské kluby mohou nakupovat hráče pro jarní část sezony. V jedenáct hodin večer se trh uzavírá, a tak se dá ještě očekávat aktivita některých celků na něm. "Jeden z dvojice Matri, Osvaldo na 99 % dorazí do Turína," prohlásil kouč Staré dámy Massimiliano Allegri.

A právě Allegri má být tím, díky kterému posílí Bianconeri mnohem spíše Matri než Osvaldo. Třicetiletý forvard je totiž Allegriho oblíbencem, zkušený trenér jej vedl už v Cagliari a byl to právě on, kdo si jej ve svém předchozím angažmá přivedl do AC Milán.

V Miláně se však Matrimu vůbec nedařilo, po svém příchodu z Juventusu v létě roku 2013 zaznamenal v podzimní části v 18 utkáních jediný gól a na jaře byl uvolněn do Fiorentiny. Letos na hostování v Janově vstřelil v 17 zápasech sedm branek a patřil mezi opory severoitalského celku.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Football-Italia.net, FotbalPortal.cz

Nejnovější články