Zpět na » Serie A » Strootman a Manchester? Všechno je o penězích, říká prezident AS Řím

Strootman a Manchester? Všechno je o penězích, říká prezident AS Řím

Strootman a Manchester? Všechno je o penězích, říká prezident AS Řím © corriere.it - Kevin Strootman

1

Líbilo se

25.01. - Kevin Strootman patří mezi hlavní přestupové cíle Manchesteru United pro léto 2015. Nizozemský záložník je hráčem AS Řím a celek z věčného města by jej rád udržel ve svém mužstvu. Přesto však jeho prezident James Pallotta dodává, že pokud z Manchesteru přijde odpovídající nabídka, je ochoten se o Strootmanově prodeji bavit.

Holandský středopolař za sebou nemá zrovna dvakrát povedený podzim, v letošním ročníku má totiž na svém kontě zatím pouze šest soutěžních startů. Nemůže za to však špatná forma, nýbrž poraněné kolenní vazy, s nimiž laboroval již od března minulého roku.

Nyní je však zpět a znovu má chuť stát se důležitým členem základní jedenáctky trenéra Rudiho Garcíi, tak jak tomu bylo vloni, kdy Strootman patřil mezi hlavní opory Giallorossi a v 29 zápasech vstřelil šest branek a mnoho dalších pro své spoluhráče připravil.

Kouč Manchesteru United Louis van Gaal se netají tím, že je velkým fanouškem svého bývalého svěřence z nizozemské reprezentace a že by jej velmi uvítal v rudém dresu Red Devils. Sám Strootman by údajně Van Gaala v létě rád následoval, Římani však o jeho prodeji dosud nechtěli moc slyšet.

Nicméně prezident Vlků James Pallotta znovu potvrdil, že je především byznysmenem. "Budujeme v Římě úspěšný tým a chceme si ty nejlepší hráče udržet. Když ale přijde někdo s konkrétní nabídkou, která vypadá rozumně, nemůžete mu říct, že se s ním o tom nebudete bavit. To je i případ Strootmana. Rádi bychom, aby zůstal, ale pakliže někdo, například Manchester, o kterém se tolik mluví, nabídne nějakou zajímavou sumu, budeme o prodeji uvažovat. Všechno je o penězích a ve fotbale to platí dvojnásob," prohlásil Pallotta.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Sky Sport Italia, Fotbalportal.cz

Nejnovější články