Zpět na » Serie A » Gignac možná do Itálie, zájem mají Inter a Neapol

Gignac možná do Itálie, zájem mají Inter a Neapol

Gignac možná do Itálie, zájem mají Inter a Neapol © sportsmole.co.uk - André-Pierre Gignac

1

Líbilo se

17.01. - Francouzský útočník André Pierre-Gignac by si mohl vyzkoušet své první zahraniční angažmá. Agent hráče Olympique Marseille byl spatřen v Miláně, kde se měl údajně setkat s představiteli Interu Milán a Neapole. Podle Corriere dello Sport je Gignacův přestup do Itálie velmi pravděpodobný.

Ostřílenému forvardovi vyprší na konci letošního ročníku smlouva v Marseille a vše nasvědčuje tomu, že Gignac nebude mít o její prodloužení zájem. Podle svých slov by se nebránil angažmá v cizině, které si ve svých devětadvaceti letech dosud neměl možnost vyzkoušet.

Francouzský reprezentant patří v Ligue 1 za jednoho z nejspolehlivějších kanonýrů, v uplynulé sezoně se blýskl 22 brankami ve 44 soutěžních utkáních, letos jich ve 20 zápasech nasázel do sítí soupeřů zatím dvanáct a je opět suverénně nejlepším střelcem svého týmu.

"Inter je pojem a Roberto Mancini výborný kouč, který má za sebou spoustu úspěchů s různými skvělými mužstvy. Byl by to sen, kdybych mohl nastupovat za tento klub," svěřil se médiím Gignac už před časem a nešetřil slovy obdivu na adresu milánského celku působícího na stadionu Giuseppeho Meazzy.

Inter však není jediným zájemcem o Gignacovy služby, o slovo se totiž hlásí také Neapol. Ta by hráče Olympique Marseille údajně ráda získala v případě, že by v létě přece jen klub opustil Gonzalo Higuaín, jehož bratr však odchod z týmu Partenopei tento týden rázně odmítl s tím, že Argentinec je v klubu šťastný.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Corriere dello Sport, Fotbalportal.cz

Nejnovější články