Zpět na » Serie A » Gonzalo je v Neapoli šťastný, tvrdí Higuaínův bratr

Gonzalo je v Neapoli šťastný, tvrdí Higuaínův bratr

Gonzalo je v Neapoli šťastný, tvrdí Higuaínův bratr © sportinglife.com - Gonzalo Higuaín

2

Líbilo se

16.01. - Gonzalo Higuaín bývá v poslední době často spojován s možným přestupem do anglického Liverpoolu, jeho bratr a zároveň agent v jedné osobě Nicolas Higuaín si však nemyslí, že k transferu dojde. Argentinský fotbalista je podle něj v Neapoli spokojený a na ochod nemyslí.

V letošní sezoně nastřílel sedmadvacetiletý forvard ve všech soutěžních utkáních, do nichž nastoupil, tedy ve 27, čtrnáct branek. Bilance to není špatná, přesto se však od Higuaína čeká ještě víc a kritika je k němu mnohdy neúprosná.

Spekulace o Argentincově odchodu ještě zesílily poté, co Partenopei nedávno přivedli do klubu dalšího útočníka Manola Gabbiadiniho ze Sampdorie Janov. Podle všeho však jde pouze o zvýšení konkurence v útoku, Higuaínova pozice by ohrožena být neměla.

Své k tomu řekl i fotbalistův bratr a agent v jedné osobě Nicolas. "Dosud jsem s žádným klubem, tedy ani Liverpoolem, nejednal. Nikdo mě nekontaktoval. Nejdříve o všem musí vědět pan De Laurentiis (prezident Neapole - pozn. redakce), teprve potom můžeme o něčem jednat my," prohlásil agent.

"Podstatné je, že můj bratr na odchod z Neapole nemyslí. Jediné, na co se teď soustředí, je pomoct svému týmu umístit se do třetího místa. Gonzalo je klidný, má v Neapoli smlouvu do roku 2018 a je zde šťastný. Tím to hasne," utnul veškeré spekulace o přestupu do Liverpoolu či jinam Nicolas Higuaín.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / SkySports.com, Fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články